Понеділок, 29 квітня 2024 року 8:37
   Четвер, 25 квітня 2024 року
  № 2024.17
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

«Гордіїв вузол» у Тростянці розрубано
Автор: №77 від 4 серпня 2010 року

Конфлікт між двома інвесторами - «Українською агропромисловою компанією» та ПСП ім.Шевченка, які змагалися за оренду людських паїв, здається, вирішено мирним шляхом

У четвер, 29 липня ц.р. у с.Тростянець, у сільському будинку культури відбулася чергова виїздна нарада Канівської райдержадміністрації. На нараді були присутні голова РДА Олексій Гика, заступник голови РДА Леонід Обіход, заступник голови Канівської райради Микола Фесенко, начальники управлінь РДА, голова Тростянецької сільради Сергій Сосюра, місцеві фермери, жителі села.

Нарада Канівської РДА в Тростянці виявилася досить емоційною. Заступник голови РДА Л.Обіход, відкриваючи нараду, зазначив, що подібні заходи спрямовані на розв'язання проблем простих людей, тому кожен з присутніх повинен у повній мірі використати свій шанс вплинути на ситуацію, вказавши владі на проблеми, що потребують першочергового вирішення.
Жителі Тростянця окреслили коло таких питань, назвавши головні з них. Це, передусім, дороги, соціальний захист, водопостачання та взаємовідносини з орендарями.
Селяни звернули увагу представників влади на те, що населені пункти сільради знаходяться в третій зоні радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС, тому ремонт доріг треба проводити в першу чергу саме тут, причому негайно. Для висвітлення ситуації, яка склалася в сфері ремонту доріг, виступив начальник Канівського райавтодору В.Лактіонов. Він повідомив присутнім, що цього року коштів на обслуговування доріг Тростянецької сільради виділено не було. Як тільки знайдуться гроші - ремонт обов'язково буде проведено. Заступник голови РДА Л.Обіход також пообі-цяв звернути увагу на ситуацію, що склалася, враховуючи особливий статус Тростянця у зв'язку з аварією на ЧАЕС.
Щодо проблем чорнобиль-ців Тростянецької сільради виступив голова громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" В.Косьяненко, який торкнувся теми пенсійного забезпечення чорнобильців, проведення газу та медичного обслуговування на селі. Він запевнив присутніх, що організація "Союз Чорнобиль Україна" спільно із владою буде працювати над вирішенням згаданих проблем. Місцеві жителі також попросили посприяти проведенню санітарного аналізу питної води, яка береться населенням з місцевих криниць для споживання. Л.Обіход також пообіцяв вирішити це питання. Щодо забезпечення місцевого ФАПу ліками, то голова РДА О.Гика запропонував здійснювати розвезення медикаментів кущовим методом — коштом районного бюджету.
Ще два питання, які порушили жителі Тростянця — це ремонт будинку культури і автобусне сполучення Канів-Тростянець-Курилівка. Щодо останнього питання, то люди просили посприяти у виділенні автобуса на більшу кількість місць хоча б у базарні дні, оскільки транспорт, що зараз рухається цим маршрутом, не забезпечує у повній мірі потреб місцевих жителів. О.Гика пообіцяв вирішити ці питання, хоча зауважив, що з ремонтом будинку культури необхідно було звертатися раніше, оскільки на сесії райради вже було розподілено кошти на ремонт соціальних об'єктів у селах району.
Ще одне важливе питання — водопостачання. За словами місцевих жителів, у зв'язку із виходом зі строю свердловини, Тростянець дуже страждає від нестачі питної води. І навіть якщо відновити її роботу, на думку деяких селян, це не вирішить проблеми з водопостачанням, оскільки більшість води витрачається на полив городів. О.Гика повідомив селянам, що будівництво нової свердловини коштує більше 200 тис. грн., тому ні районний бюджет, ні, тим більше, сільський бюджет, не зможуть виділити таку суму. Єдиний вихід — відновлення роботи старої свердловини і економне використання питної води. Щодо відновлення водопостачання, то керівник сільськогосподарського підприємства ПСП ім. Шевченка А.Авеян, яке знаходиться на території Тростянецької сільради, запевнив присутніх, що він власним коштом проведе очищення свердловини і відновить її роботу.
Питання взаємовідносин власників паїв з орендарями розглядалося останнім. Нагадаємо читачам "Дніпрової Зірки", що у зв'язку з приходом до Тростянця нового інвестора — сільськогосподарського підприємства "Українська агропромислова компанія" (керівник С.Мороз) — у нього виник конфлікт з іншим сільськогосподарським підприємством — ПСП ім.Шевченка (керівник А.Авеян), яке досі працювало на цих землях. Пайовики, не вдоволені низьким відсотком сплати за оренду землі та невчасним розрахунком, масово почали розривати договори з попереднім орендарем — ПСП ім.Шевченка — та укладати нові з "Українською агропромисловою компанією".
Голова РДА О.Гика зобов'язав ПСП ім.Шевченка у термін із 5 серпня по 15 вересня ц.р. повністю розрахуватися з колишніми пайовиками. Керівник цього підприємства А.Авеян пообіцяв здійснити повний розрахунок у зазначений термін.
Щодо "Української агропромислової компанії", то люди цікавилися її історією, матеріальним забезпеченням, власниками. Зокрема, викликала інтерес сільськогосподарська техніка, яка є в наявності у ко-мпанії і якою будуть проводитися сільськогосподарські роботи. Як повідомив керівник ко-мпанії С.Мороз, підприємство володіє одним комбайном, інша техніка — орендована. Він також запевнив пайовиків, що земля оброблятися буде обов'язково, розрахунок з людьми буде здійснюватися вчасно і у повному обсязі.
Голова РДА О.Гика закликав людей бути уважними і цікавитися майбутніми орендарями, аби потім не залишитися в програші. Він у черговий раз наголосив, що господарем землі в сільраді є не приватна фірма, а саме пайовики, тому лише вони можуть вирішувати, кому і на яких умовах віддавати землю в оренду. О.Гика також запевнив громаду, що він особисто буде тримати на контролі земельні справи, а ті підприємства, що претендуватимуть на обробіток землі, будуть прискіпливо перевірятися на предмет їхньої дієздатності і законності їх роботи.

Анатолій Дмитренко


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка