П'ятниця, 3 травня 2024 року 3:38
   Четвер, 2 травня 2024 року
  № 2024.18
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Хто вирішить канівські проблеми?
Автор: від 1 вересня 2010 року

У результаті опитування, проведеного «Дніпровою Зіркою», визначилися десять лідерів, які мають реальний шанс перемогти на виборах міського голови Канева, що відбудуться невдовзі. У минулому номері ми опублікували їх відповіді на перше запитання читачів газети: «Якби вибори Канівського міського голови відбувалися вже найближчої неділі й у Вас була виняткова нагода звернутися до людей: що б Ви їм сказали?». Сьогодні переможці опитування відповідають на друге запитання читачів міськрайонної газети «Дніпрова Зірка»: «Які основні три проблеми Ви бачите в Каневі,  як збираєтеся їх вирішити і протягом якого терміну?»

Олег КАЛНІБОЛОЦЬКИЙ, керівник підприємства з пасажирських перевезень «Канівавтотранс»:

— Проблема №1: нове кладовище при в’їзді до Канева, яке планується відкрити цього року в районі вул.Бузницького-Маяковського (навпроти старого цвинтаря). Я відміню це рішення. В’їзду в Канів через два кладовища не буде! Там, а також на Новоселиці будуть два нові квітучі жилмасиви, де за рахунок міськради отримають ділянки під забудову всі бажаючі канівчани. Реалізую це рішення за 100 днів. Проблема №2: відбудова віддалених вулиць. У першу чергу, проведу ремонт по вул. Маяковського, Калініна, Паркова і пущу по них з вул.Бузницького додаткові маршрути в обидва боки - до «Нашої Ряби». Це забезпечить автобусним сполученням понад 3000 жителів та їх доїзд до роботи, лікарні, магазинів, соціальних служб. Ремонти доріг та пуск автобуса буде зроблено за 1,5 року. Проблема №3: забруднене повітря. Люди в Каневі задихаються від очисних споруд на лівому березі, фекальних по вул. Г.Дніпра, “Укршампіньйона”, ферм “Нашої Ряби”. Я знайду, як уплинути на них, цяцькатися не буду. Гарантую: наступної весни ми дихатимемо на повні груди. Я організую чітку роботу міської влади, спрямовану на покращення життя канівчан.

Валерій КАРПУШЕНКО, екс-голова Канівської РДА:

— Не сумніваюся в тому, що кожен із нас добре знає канівські проблеми. Для одних - це високі тарифи на комунальні послуги, для других – відсутність гарячої води, для третіх – розбиті дороги, для четвертих – «грибні» запахи, для п’ятих – відсутність вуличного освітлення, для шостих – низькі пенсії і т.д., і т.п. У кожного своє. Можливо, я скажу неприємну річ, але правдиву. Шановні канівці! Жодну з вищеназваних проблем канівський мер сам не вирішить. Йому необхідна підтримка громади. Без підтримки влада завжди залишатиметься малоефективною. Повторю те, що я говорив у своєму попередньому виступі: тільки в тісній співпраці влади та населення Канів досягне успіху. Переконався в цьому, працюючи на посаді голови райдержадміністрації. Сьогодні в Каневі маємо багато партій, громадських організацій, широкий спектр думок і суджень. Уявити, що все це раптом само собою трансформується в монолітну й потужну силу, яку прийнято називати територіальною громадою, - марна справа. Потрібне об’єднуюче начало. Ним покликаний стати новообраний мер, новий склад міськради й виконкому. Коли матимемо сильну місцеву громаду і владу, то й у місті буде порядок, і Україна невдовзі стане сильною.

Василь КОЛОМІЄЦЬ, чинний міський голова Канева:

— Канівські проблеми знаю досконало. Не сумніваюся, що мої опоненти будуть називати масу питань (дороги, околиці тощо), а про головне так і не згадають. Так от, найбільшою проблемою для Канева сьогодні є ліфти. Усі 96 ліфтів у багатоповерхівках, де мешкає близько 10 тис. людей, відслужили свій ресурс і потребують термінового ремонту або заміни. Що скажуть кандидати в мери? Можливо, допоможуть? Бере сумнів. А ось мені, чинному мерові та депутатському корпусу доводиться цим та іншими питанням займатися впритул. І вирішувати їх. Ще проблема: розмови про спеціальний статус для Канева. На мою думку, слід використати на благо Канева більш реальні речі: 150-річчя перепоховання праху Кобзаря в Каневі (2011 р.), чемпіонат Євро-2012 (2012 р.) та 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка (2014 р.). Під ці дати можна знайти фінансування і вирішити 90% канівських проблем. І про околиці. Дещо ми вже там зробили: проведено газ і воду, влаштовано вуличне освітлення на вул.Бузницького, проведено газ на вул.Островського, Бесарабію, Ісковщину, Монастирок. Багато чого запланували і ще зробимо. Я впевнений у канівцях. Я вірю їм і щиро дякую за підтримку. Попереду в нас ще багато роботи.

Володимир КОРЖОВ, депутат міськради, підприємець:

— Канів – дім, в якому ми живемо. І найбільшою нашою проблемою є СМІТТЯ. Як і будь-яку оселю, Канів слід прибирати щодня, а не коли приїздять високі гості. Дивно: є господар дому (мер), а порядку немає. За горами сміття ми не помічаємо інших важливих проблем. Висновок: хтось у цьому домі не на своєму місці. Друга проблема: ЕКОЛОГІЯ. З правого берега нас травить «Укршампіньйон», з лівого додає «Ряба». А тимчасом у центрі міста планується будівництво пило- й отрутонебезпечного терміналу «Нібулон». Яку ж совість треба мати, щоб так зневажати людей?! Хочу подякувати громаді Канева, яка підтримала позицію мою та активістів і під час слухань рішуче сказала «Нібулону» «НІ!». Невдовзі ми відзначимо ще одну спільну перемогу: «Укршампіньйон» під тиском громадськості зобов’язався провести реконструкцію й припинити отруювати довкілля шкідливими викидами. Третя проблема – НАРКОМАНІЯ. Міліція, громадськість, вчителі, батьки – всі будуть підняті на ноги, але ми повинні змити цю ганьбу з Канева! Замість отрути ми запропонуємо нашим дітям і внукам відпочинок і заняття в різноманітних гуртках та спортивних секціях, як було раніше.

Олександр КОРНЄЄВ, депутат міськради, підприємець:

— Висловлю думку багатьох мешканців Канева. Найбільша проблема у нас - це «триглава» влада. Кажу про міську та районну ради, райдержадміністрацію. Вони конкурують між собою, не можуть поділити елементарного - меж міста і району, хоча зрозуміло, що Каневу треба розвиватися, та й частина жителів району працює і живе у місті. Владам потрібно платити зарплати, наповнювати бюджети. На чиї плечі це лягає? На плечі рядових платників податків. Виникає запитання: то навіщо нам аж три влади? Можливо, потрібна одна, але ефективна? Без вирішення цього питання Канів і канівці (як і вся держава) ще довго будуть пасти задніх. Ну, і в контексті майбутніх виборів хотів би сказати, яким я бачу міського голову. Моє бачення таке: на цій посаді повинен бути енергійний, рішучий, з тверезою головою молодий чоловік, патріот, віком 35-37 років, який вже чогось досяг у житті, водночас сповнений енергії, яку він усю без остатку готовий віддати для покращення життя канівців. Я вірю - така людина обов’язково прийде. Вірте - ще настане на нашій вулиці свято! На тому бувайте здорові, гуртуйтеся, багатійте, хай удача частіше зазирає у ваші оселі. Завжди ваш - О.Корнєєв.

Володимир КРИВЕНЕЦЬ, депутат міськради, голова Канівського РСТ:

— Проблема в Каневі одна – кошти. Їх не вистачає на дороги, освіту, соціальну сферу. Влада плачеться: грошей взяти нізвідки. Я не згоден з такою позицією. Гроші є. Вони йдуть великими потоками, але, на жаль, Канів обминають. Бо влада не вміє працювати з інвесторами, бо бюджетоутворюючі галузі у нас не в пошані. Ми можемо розвивати дрібну торгівлю, автостоянки, будувати генделики. Але це приносить копійки. Саме тому наше місто ніяк не стане туристичним центром. Воно ним не стане, аж поки ми не отримаємо інвесторів, які наповнять міську скарбницю коштами. За ці кошти треба відремонтувати увесь Канів – від центру до околиць. Дороги, освітлення, вода, газ, аптеки – усе це має бути доступне і жителям вулиці Героїв Дніпра, і тим, хто мешкає на Костянці, Копанях, Новоселиці, Бесарабії. Лише після цього можна розпочинати будівництво об’єктів туристичної інфраструктури. Я голосую за потужних інвесторів. Канів повинен відчинити для них двері й поставити жорстку умову: інвестори, працюйте на себе і на людей. З такою платформою я та моя команда від Народної партії йдемо на вибори. Надіємося на підтримку канівчан.

Михайло КУЛЄШОВ, екс-директор Канівського РЕМу, заст. директора «Вінницяобленерго»:

— Головна проблема Канева – комунальні служби. Вони застаріли. Споживання енергоресурсів на одного жителя в Україні в 4-5 разів вище, ніж в Європі. Канів не виняток. Без проведення реформ ми приречені на постійне підвищення комунальних платежів. Це шлях у нікуди! Ми розплачуємося за це своїми гаманцями! Проведення реформ у комунальному господарстві, використання сучасних енергозберігаючих технологій, - це моє головне завдання. Строк – 2-3 роки.  Наступна проблема – вигляд міста. Останнім часом у мене з'явилося багато друзів з різних куточків країни. Вони хотіли приїхати в гості, відвідати могилу Т.Г.Шевченка. Всю зиму й весну я змушений був відмовляти їм у гостинності. Мені соромно було за те, що діялося на канівських вулицях: за стан проїжджої частини, за сміття, яким були завалені узбіччя, за бруд. Лише до Шевченківських днів за рахунок допомоги з області Канів підлатали. А самі що – не можемо? Ганьба! Насправді, утримувати місто чистим і гарним – просто! Мені потрібно для цього 1 рік. І третя проблема: зробити Канів туристичною меккою. Тільки не на словах, а на ділі. Цю проблему можна вирішити за 5 років.

Віктор НІКОЛЕНКО, екс-директор Канівського сирзаводу, заст. гендиректора корпорації «Клуб сиру»:

— Не можна обмежуватися трьома проблемами. Господар міста має вирішувати всі наболілі питання, яких у Каневі багато. Якщо я стану називати, не вистачить газетної сторінки. У нашому місті накопичилося стільки невирішених проблем, що їх кількість досягла критичної точки. Виходів всього два: або люди на знак протесту прийдуть до мерії, або керівництву міста в терміновому порядку пора засукувати рукава і власноручно братися за прибирання вулиць, ремонт каналізації, влаштування вуличного освітлення, відлов бродячих собак, асфальтування розбитого покриття на віддалених вулицях і т.д. Я думаю, що ці проблеми буде вирішувати вже новий мер, новий канівський парламент. Одним із ключових завдань для нової влади буде впровадження енергозберігаючих технологій, що дозволить ослабити тарифний тиск на канівчан. Окреме питання – молодь, адже вона – наше майбутнє. Увагу слід приділити й людям старшого віку та інвалідам. Чи готовий я до праці на посту мера? А чи був готовий я підняти з руїн Канівський сирзавод? Був готовий і підняв. Підніму й місто. Із такою громадою, як канівська, ми вирішимо всі проблеми.

Олександр ПАНТЕЛІШИН, екс-голова Канівської міськради, заст. керівника Апарату МВС:

— Перша проблема Канева: околиці. Братися за відбудову віддалених вулиць треба з розумом. Заасфальтувати – це найпростіше. Щоб через півроку знову розкопати, бо порве водопровід. Каневу потрібна програма «Околиці», яка б ураховувала всі нюанси реконструкції віддалених вулиць та створення для їх жителів повноцінної інфраструктури. Друга проблема: індивідуальне будівництво. Якщо я прийму рішення балотуватися на посаду міського голови і переможу, я накладу на виділення земельних ділянок мораторій мінімум на півроку. В цьому питанні слід розібратися й зробити все, щоб землю могли отримувати не лише «свої» люди, а й рядові канівчани. Третя проблема: відсутність у Канева статусу духовного центру України. Коли в Держбюджеті фінансові потреби Канева будуть прописані окремим рядком, то всі названі проблеми вирішаться швидко й ефективно. У десятці канівських лідерів, яку сьогодні представляє «Дніпрова Зірка», я - старійшина, маю найбільше досвіду. А ще я маю велике бажання зробити так, щоб рідне місто повноцінно відродилося.

Ігор СУХОБРУС, підприємець:

— По-перше: в Каневі слід створити потужну мережу комунальних підприємств – аптек, продуктових магазинів, транспортних підприємств та інших, які здешевлять собівартість послуг для населення. Ціни там будуть регульовані владою й на порядок нижчі. Увесь прибуток, який буде отримано, потрібно пустити на наповнення міської скарбниці. По-друге: потрібно створити привабливі умови для інвестицій у Канів, при цьому посилити боротьбу з екологічно небезпечними виробництвами. Необхідно заснувати громадську організацію народного контролю, яка б слідкувала за ціноутворенням на товари та послуги першої необхідності та якістю послуг, що надаються, подбати про благоустрій, щоб через півтора-два роки Канів зміг досягнути рівня європейського міста. По-третє: більше прав і свобод самоврядуванню, домовим комітетам, громадським та профспілковим організаціям. Люди повинні відчувати власну силу й можливості. Канів потрібно розворушити, надати йому якісно новий імпульс. Добрими союзниками у цій справі, вважаю, має стати молодь. Годі бути дітьми! Я, мої однодумці, молодь, старше покоління – усі ми разом повинні зробити Канів найкращим містом в Україні!


30 квітня
>> Який біль знімає кетопрофен?
Далі...

28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка