П'ятниця, 29 березня 2024 року 3:41
   Четвер, 28 березня 2024 року
  № 2024.13
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Найгірше, що може бути, - коли людям стає байдуже…
Автор: від 11 лютого 2011 року

Володимир Коржов у якості кандидата брав участь у виборах міського голови Канева у жовтні минулого року. Людина критичного складу розуму, незалежний у судженнях, депутат Канівміськради, він завжди був "незручний" для будь-якої влади. Сьогодні "Дніпрова Зірка" друкує інтерв'ю з Володимиром Коржовим, в якому він висловлює свою позицію щодо тих чи інших питань життєдіяльності Канева та роботи нової міської влади.

- Із часу місцевих виборів минуло три місяці. Як Ви оцінюєте їх результати?
- Так, я не переміг. Хоч і балотувався на посаду міського голови. Але й не програв. Я пройшов виборчу компанію чесно, і сьогодні мені не соромно дивитися в очі людям. Політична сила, яку я представляю, а саме Партія Зелених, отримала в міській раді три мандати, обійшовши в підсумку навіть таких явних фаворитів, як представники партії "Фронт змін" та інших. Як би там не було, але міський голова Канева Віктор Ніколенко затверджений сесією, і зараз дуже важко щось змінити. Тим більше, що з результатами виборів погодились навіть ті, хто був з цим категорично не згідний і висловлював свій протест. Наприклад, бютівці, отримавши посади заступника міського голови та членів виконкому, перейшли з непримиренної опозиції у владну коаліцію, вочевидь забувши про свої обіцянки перед виборцями, і зараз їх абсолютно не чути. Саме тому на се-сіях міської ради і панує такий дружній "одобрямс", коли рішення приймаються практично одноголосно.

- Вас, до речі, теж майже не чути…
- Даю можливість нинішній владі хоч трохи попрацювати, щось зробити. Я не любитель говорити з трибуни. Але з біль-шості принципових питань на сесіях міської ради, які, на мою думку, суперечать законодавству чи здоровому глузду, я голосую "проти". Часто - сам один.

- Одноосібний опозиціонер?
- Ні, бути опозиціонером в одній особі не планую. На останній сесії була створена Со-ціально-екологічна фракція. Будемо відстоювати позицію - свою та виборців. Зрозуміло, що не завжди наша позиція буде співпадати з позицією влади.

- Як ви оцінюєте перші кроки нової влади?
- Поки що я не бачу перших кроків, які можна оцінити однозначно позитивно. Звільнення трьох заступників міського голови та призначення п'ятьох - це не крок, а, на мою думку, роздача подяк за підтримку. А заміна професіоналів на "своїх" ні до чого доброго не призведе. Та ще й за відсутності фінансування і дефіциту бюджету. Коли не вистачає грошей навіть на чищення доріг, про яке збільшення апарату виконкому може йти мова? Обрання секретарем міськради людини, яка не має відповідної освіти - це взагалі неможливо коментувати, бо це є порушення законодавства в частині вимог до посадових осіб органів місцевого самоврядування. Через відсутність досвіду у нової влади дуже багато помилок. Сподіваюся, що створення комісії для оперативних перевірок окремих підприємців за розпорядженням міського голови, було помилкою виконавців, а не дій-сно реальною вказівкою міського голови. Зрозуміло, що це незаконно і більше нагадує репресії. Чим це все скінчиться, покаже час.
Як позитив хочу відмітити, що робиться освітлення вулиці Шевченка, але це все ж заслуга минулої влади, гроші виділені завдяки саме її діям.
Не зрозумілий підхід до безоплатного й, на мою думку, незаконного вилучення землі та споруди автовокзалу. Формально - все робиться ніби-то добровільно. Але в мене великі сумніви, що це саме так. Ніхто добровільно не відмовляється від своєї власності в декілька мільйонів. Це не воєнний час, це більше схоже на "експропріацію". Погодившись в одному випадку, можна прийти до того, що це стане нормою і конституційний захист власності можна буде замінити на доцільність.
Дивує безпідставна заява про знесення торгівельних закладів на привокзальній площі без проведення певних процедур та погоджень, у тому числі, й без проведення громадських слухань. Ігнорується не тільки законодавство про земельні відносини та власність, а на-віть передвиборчі обіцянки про погодження всіх дій влади з громадськістю.
Не сподобався ринок біля автовокзалу - знесемо його. А те, що там працюють люди і мають свій законний бізнес і розраховували на непорушність угод із владою, так це не ми, це та влада, попередня, з неї й питайте… Так не може бути. Людині не обов'язково знати міського голову в обличчя, але вона повинна бути впевнена, що влада - це, перш за все, закон, а не примхи начальства.
Стосовно авто- та річкового вокзалу, то я маю свою думку. Про це я висловлювався і під час виборів і зараз теж так вважаю. Не потрібно зносити автовокзал і створювати для міста проблеми, як з фінансовою компенсацією, так і з переносом комунікацій. Вокзал навряд чи буде об'єктом "Євро-2012". Я сумніваюся, що туристи будуть масово приїздити до нашого міста рейсовими автобусами чи пароплавами. Туристи прибудуть туристичним маршрутом прямо до туристичних об'єктів, яких, крім могили Т.Г.Шевченка, в Каневі, на жаль, просто немає. Величезний транспортний термінал Каневу не потрібен. Легше й дешевше зробити сучасне оздоблення вже існуючого автовокзалу за рахунок власника та критий перехід до річкового вокзалу виключно на землях міськради.
За 50 мільйонів (приблизно такий бюджет має проект з перебудови привокзальної пло-щі в Каневі) можна збудувати інші об'єкти, які будуть корисні Каневу і є наразі для нього нагальною потребою. Невже вокзал - це те, що дасть місту поштовх для туристичного розвитку? Звичайно, ні. Турист приїде в ошатне місто, де є туристична інфраструктура: готелі, пляжі, ресторани, зони відпочинку, історичні, культурні цінності, де є чим зайнятись і на що подивитись. Я вважаю, що краще довести до ладу дороги, парки, дитячі майданчики, освітити околиці, зробити потужний спортивний комплекс для міста. А так, як задумано, - це буде просто неви-правдана витрата грошей.

- Прокоментуєте інші дії влади?
- У діях нової влади мене дивує і вражає багато чого. Не стану перелічувати. Зупинюсь лише на тому, що влада, по-перше, відгородилась від людей, по-друге, стала надто закритою. З моменту приходу до влади жодне рішення сесії, міськвиконкому, жодне розпорядження міського голови не розміщене на сайті міста. Навіть мені, як депутату міської ради, щоб отримати рішення, потрібно письмово звернутись із таким зверненням. Тому заяви про те, що ми, влада, хочемо бути відкритими, сприймається з сарказмом.
Ще мене вражає так звана нова інвестиційна політика. Це коли у підприємців, підпри-ємств та мешканців міста "просять" грошей у вигляді інвестицій - за здачу в експлуатацію, добудову, перепланування, за продовження договорів оренди земельних ділянок то-що. Ці інвестиції в деяких випадках перевищують вартість самої будівлі в рази. Подібні "прохання", на мою думку, суперечать законодавству, це бі-льше схоже на вимагання. Ад-же законодавством передбачено інвестиційні внески, але не більше 10% від вартості об'єкта, та й то - це найвища ставка.

- Який особисто Ваш план дій?
- Здаватися не збираюсь. Буду робити те, що й робив. І стосовно "Укршампіньйону", і стосовно інших проблем міста. Так сталося, що канівці віддали перевагу іншому кандидату, це їх право. Трагедії в цьому немає. Я залишаюсь на тих же позиціях і впевнений, що їх реалізую. Найбільше, що мене вразило під час виборчої кампанії, це зустріч із людьми, котрі проживають у мікрорайоні Костянець. Коли мова зайшла про шкідливий вплив "Укршампіньйону", більшість присутніх висловилася, що, мовляв, їм байдуже, що смердить: "Ми вже звикли".
Це найгірше, що може бути, - коли людям стає байдуже… В історії нашої держави таке вже було. Не хочеться, щоб історія повторилася. Тим більше, згідно з тією ж історією, це вже буде фарс. Підсумовуючи сказане, є дуже багато питань до влади, до міського голови, на які у нього буде можливість надати відповіді на зустрічі з підприємцями міста 18 лютого цього року.


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка