Субота, 27 квітня 2024 року 7:19
   Четвер, 25 квітня 2024 року
  № 2024.17
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

«Миронівська птахофабрика»: гідна зарплата, кар'єрний ріст, престиж
Автор: від 15 березня 2013 року

 

АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю >>>>>

Сьогодні однією з найактуальніших проблем в Україні є високий та постійно зростаючий рівень безробіття. Люди шукають роботу, але не завжди її знаходять. Канівщина вигідно відрізняється він інших регіонів країни - у нас працює одне з найбільших вітчизняних підприємств-роботодавців, а саме ПрАТ "Миронівська птахофабрика". Журналісти "Дніпрової Зірки" звернулися до начальника відділу кадрів ПрАТ "Миронівська птахофабрика" Валентини Крижановської з проханням прокоментувати ситуацію та розповісти про переваги роботи на ПрАТ "Миронівська птахофабрика" 

- Валентино Вікторівно, зважаючи на сьогоднішню ситуацію з працевлаштуванням населення, чи  могли б Ви назвати основні переваги роботи на ПрАТ "Миронівська птахофабрика"?

- Як відомо, головна запорука успіху будь-якого під-приємства - це його кадри. Тому адміністрація ПрАТ "Миронівська птахофабрика" надає гідний соціальний пакет своїм працівникам. Подібним пакетом, до речі, може похвалитися далеко не кожне під-приємство України.

Перш за все, ПрАТ "Миронівська птахофабрика" забезпечує офіційне працевлаштування (за трудовою книжкою) та можливість кар'єрного росту. Крім того, підприємство згідно з вимогами чинного законодавства вчасно виплачує працівникам заробітну плату двічі на місяць - аванс і заробітну плату.

- Що саме входить до соціального пакету, який діє на підприємстві?

- На ПрАТ "Миронівська птахофабрика" для всіх працівників діє такий соціальний пакет:

безкоштовне отримання 6,5 кг м'яса курей-бройлерів;

гарячий комплексний обід вартістю 1 грн.;

забезпечення всіх робочих спецодягом та спецвзуттям;

безкоштовний підвіз працівників на роботу та з роботи транспортом підприємства;

можливість навчатись працівникам та їх дітям за рахунок підприємства у вищих навчальних закладах України всіх типів власності;

щороку виплачується премія кращим працівникам підприємства за результатами роботи за попередній рік;

відзначення кожних півроку кращих працівників підпри-ємства із занесенням на Дошку пошани та щомісячною доплатою до тарифного окладу в розмірі 36 % ;

у випадку тяжкої хвороби працівника підприємства чи членів його родини підприємство надає матеріальну допомогу на лікування;

надається матеріальна допомога працівникам на ритуальні послуги  в розмірі одного посадового окладу; матеріальна допомога працівникам при народженні дитини від 250 грн. до 500 грн.; матеріальна допомога працівникам у зв'язку з одруженням від 500 грн. до 1000 грн.;

оплата санаторних путівок працівникам через Фонд со-ціального страхування в розмірі 70-90% від вартості путівки;

можливість оздоровити дітей в таборах та санаторіях у літній період;

забезпечення новорічними подарунками дітей працівників підприємства до 14 років;

щорічне привітання з 8 Березня всіх жінок підприємства (коробка цукерок та шампанське);

щорічне привітання з Новим роком усіх працівників підприємства (коробка цукерок і шампанське).

ДУМКА СПОЖИВАЧА. Людмила ЛАВРЕНЮК, жителька м.Канів:

- Особисто я вважаю, що  більш натуральним є м’ясо, вирощене не в промислових умовах, а в домашніх. Не полінуйтеся инкубатор купить, виростити курей, і буде у вас до столу справдві поживне, смачне, екологічно чисте куряче м’ясо.

- Чи забезпечує підпри-ємство житлом своїх працівників?

- Ми орендуємо 200 ліжко-місць у гуртожитку ДНЗ "Канівське ВПУ", що знаходиться в с.Степанці, для проживання іногородніх працівників. Проживання для працівників є безкоштовним, за них платить підприємство. Спеціалісти підприємства забезпечуються квартирами  у двох житлових будинках у м.Канів (після 10 років роботи в компанії житло переходить у власність працівників). Для молодих спеціалістів та спеціалістів підприємства є три гуртожитки: у с.Ліпляве, у с.Грищенці та в м.Канів (проживання в гуртожитках безкоштовне для працівників).

- Чимало молодих спеці-алістів, щойно закінчивши навчання і не маючи можливості відразу влаштуватися на гідну роботу, поповнюють черги на біржі праці. Валентино Вікторівно, на ПрАТ "Миронівська птахофабрика" працює багато молоді. Яким чином ви приймаєте на роботу молодих спеціалістів? Чи може влаштуватися на ПрАТ "Миронівська птахофабрика" випускник технікуму або університету?

- На нашому підприємстві трудяться більше 3000 працівників. Молодих людей приймаємо на роботу як на загальних підставах, так і за програмою "Молодий спеціаліст". Звісно, ми приймаємо на роботу випускників навчальних закладів, які прагнуть працювати за спеціальністю та розвиватися в агросфері.

- Що собою являє програма "Молодий спеціаліст" та хто може взяти в ній участь?

- У холдингу ПАТ "МХП", в структуру якого входить ПрАТ "Миронівська птахофабрика", програма "Молодий спеціаліст" діє з 2000 року. Ця програма націлена на відбір кращих студентів ВНЗ України, їх підготовку та адаптацію в компанії. Починаючи з 4-5-х курсів, ми приймаємо студентів на практику, кращих з них запрошуємо на роботу. З кожним практикантом та молодим спеціалістом працюють наші найкращі фахівці за схемою "наставник - учень". Наставники складають спеціальні програми навчання, координують стажування та допомагають адаптуватися на новому місці. Студентам-практикантам надається житло, триразове харчування та відшкодовуються кошти за проїзд.

- Валентино Вікторівно, розкажіть, будь ласка, які критерії відбору за програмою?

- Щодо критеріїв відбору, то можна сказати, що основним фактором є бажання працювати та навчатися (потенціал). Не менш важливими залишаються:

середній бал при навчанні не нижче 4 (за п'ятибальною шкалою);

проходження практики на виробництві;

готовність до переїзду (за необхідності);

бажання працювати за спеціальністю;

цілеспрямованість та наполегливість у досягненні мети.

ПрАТ "Миронівська птахофабрика" забезпечує молодих спеціалістів соціальними гарантіями, гідною заробітною платою, житлом та можливістю кар'єрного росту.

ДУМКА СПОЖИВАЧА. Сергій АНДРОЩУК, житель м.Канів:

- Добре, що у нас в районі є таке підприємство, де знаходять роботу сотні жителів райцентру та довколишніх сіл. Та й платять там добре. А хто старається, той має можливість кар’єрного росту. А що сьогодні людині ще треба?

- Валентино Вікторівно, чи мають можливість кар'єрного росту рядові працівники? Чи є приклади стрімкого сходження по кар'єрній драбині на ПрАТ "Миронівська птахофабрика", наприклад, від робітника до керівника підрозді-лу?

- Можливість кар'єрного росту є в кожного працівника підприємства. Прикладів дуже багато: зокрема, начальник виробничої дільниці з вирощування птиці № 4 Надія Педько прийшла на підприємство у 2007 році птахівником, а в 2009 році була переведена на посаду начальника виробничої дільниці з вирощування птиці №4, двічі була занесена на Дошку пошани, як кращий працівник підприємства.

Олег Чорнобой був прийнятий у 2007 році птахівником, а вже в 2008 році був переведений на посаду начальника виробничої дільниці з вирощування птиці №19.

Петро Комендант був прийнятий у 2006 році слюсарем з ремонту обладнання, у 2007 році переведений птахівником на виробничу дільницю з вирощування птиці, у 2008 році переведений робітником у бригаду з мийки пташників, а в 2010 році переведений на посаду бригадира бригади з мийки пташників.

Микола Малимон прийнятий на підприємство у 2010 році робітником бригади з відлову птиці №1, у листопаді 2012 року переведений на посаду бригадира бригади з відлову птиці №1.

Олександр Кремешний  прийнятий у 2007 році робітником бригади з відлову птиці, у 2009 році переведений механіком перевантажувальних машин у транспортну службу, а в 2011 році був призначений бригадиром бригади з механізованого відлову птиці.

Дмитро Костенко прийнятий на підприємство оператором інкубаторно-птахівничої станції у липні 2011 року, у серпні того ж року був переведений на посаду старшого оператора інкубаторно-птахівничої станції, а вже в 2012 році переведений на посаду заступника головного  технолога цього ж підрозділу.

Артем Ярмош прийшов на підприємство підсобним робітником комплексу з переробки курчат-бройлерів у 2009 році, а в 2010 році був призначений на посаду майстра дільниці мийки тари на комплексі з переробки курчат-бройлерів.

Володимир Сіденко був прийнятий у 2007 році підсобним робітником комплексу з переробки курчат-бройлерів, у 2011 році переведений на посаду майстра дільниці пакування.

Підводячи підсумки нашої розмови, хочу сказати, що працювати на нашому підприємстві дуже престижно. Ми цінуємо та завжди йдемо назустріч своїм співробітникам. Ті працівники, які самовіддано працюють, підвищують свій професійний рівень, завжди досягають високих та гідних результатів на ПрАТ "Миронівська птахофабрика".

ДУМКА СПОЖИВАЧА. Юлія Р., жителька с.Мартинівка:

- На птахофабриці працюємо удвох з чоловіком. Зарплатою задоволені. Але робота важка. Звичайно, легше сидіти вдома й скаржитися на долю. Але той, хто хоче заробити, - радий трудитися будь-де. А тим більше, на "Рябі", - фірмі, яку знають по всій країні.

Інтерв'ю взяв Антон ПЕТРЕНКО


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка