Середа, 19 лютого 2020 року 10:56
   Четвер, 13 лютого 2020 року
  № 2020.013.014
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Чому депутати голосують за пивні павільйони на березі Дніпра?
Автор: від 25 травня 2012 року

ТОЧКА ЗОРУ >>>>>

До літа - лічені дні. Ось-ось розпочнеться пляжний сезон. Для тих, хто любить прогулятися біля річки, позасмагати, поплавати, стає актуальним питання впорядкованості берега Дніпра. У цьому плані дискусію серед канівчан викликають так звані тимчасові споруди, а простіше, - пивні розливайки, яких так рясно вродило останнім часом у місцях купання жителів нашого міста. Одним така "зручність" подобається, інші категорично проти подібних закладів. Сьогодні свою позицію висловлює депутат Канівської міської ради Володимир Коржов (на фото). Запрошуємо всіх, хто має власну думку на це питання, долучитися до дискусії.

Пройшло більш ніж півтора року від виборів міського голови та депутатів Канівської міської ради. Не буду зупинятися на всіх проблемах міста, що виникли за цей час, - зосереджу увагу на одній, яка має велике значення для жителів міста саме зараз, напередодні літа. Це - питання встановлення тимчасових споруд на березі Дніпра, простіше кажучи - пивних павільйонів.

Особисто я проти продажу  слабоалкогольних і, тим більше, алкогольних напоїв у місцях, які потребують особливої уваги, тобто на пляжах. Я впевнений, що алкогольне сп'яніння призводить до смертельних випадків на воді, і цьому є сумне підтвердження статистики. Крім того, діти й підлітки, споглядаючи, як "відпочивають" дорослі, програмують і свій "відпочинок" саме таким чином.

Це моя думка і моя позиція. Але є й інша: мовляв, коли людина хоче випити пива (а, може, і щось міцніше), то чому не створити їй відповідні умови? Це вважається шляхом до цивілізації - замість розпиття десь у кущах.

Це дискусійне питання і вирішувати його, на мою думку, потрібно всією громадою. Ми дійшли до того, що ці, так звані тимчасові споруди, стають по-стійними і створюють конкретні проблеми, як тим, хто живе поруч, так і тим, хто приходить до Дніпра на відпочинок.

На сьогодні це питання на законодавчому рівні до кінця не вирішено: потрібні чи не потрібні такі послуги в зонах відпочинку? Адже Законом передбачено, що встановлення тимчасових споруд відбувається згідно з Положенням, яке Канівська міська рада досі не затвердила, та у відповідності до Схеми розміщення таких споруд, якого також немає. Крім того, кожна споруда повинна мати паспорт та вимоги до фасадів. Площа такої споруди не може бути більшою за 30 кв.м, або  можлива група споруд, але не більше п'яти.

Що ми маємо на сьогодні? Встановлені такі споруди вздовж майже всієї берегової лінії міста. Жоден із цих закладів не розміщено згідно з законодавством. На всі рішення сесії міської ради стосовно цих споруд були реагування прокурора. Але влада на це мало зважає: "палатки" встановлюються і продовжують прийматися рішення по їх встановленню. На останній сесії міської ради 28 квітня ц.р. було знову прийнято рішення по встановленню такої споруди в районі вулиці 206-ї дивізії, де вже є такий заклад. Не звертаючи уваги на протест прокурора по аналогічній споруді (вул. Г.Дніпра, 49), депутати поіменним голосуванням ухвалили таке рішення.

Мене вже не дивує лобістська практика депутатів. А може, пора депутатів спитати й громаді? Та як тут спитаєш, коли про звіти депутатів ніхто навіть і не згадує. Хотілося б, щоб і прокурор відреагував більш жорстко та дав оцінку діям депутатів, які, до речі, під час виконання обов'язків депутата прирівнюються до посадової особи. Чи не вбачається в таких діях корупційна зацікавленість? А мо-же, всім байдуже? Не цікавить громаду ця проблема, протестів немає, гнівних ли-стів немає... То, може, нехай будують?

До речі, приємно здивувала мене, як депутата, позиція Канівського міського голови Віктора Ніколенка, який був проти встановлення чергового закладу торгівлі, а точніше - розливайки на березі Дніпра і наклав вето на "позитивне" в цьому плані рішення більшості депутатів. Не менше здивувала мене (але вже в негативному плані) позиція депутата і водночас головного податківця міста й району Богдана Умриша, який проголосував за це незаконне рішення. На жаль, заступники міського голови Валентина Чиж та Тетяна Болсунова,  а також секретар Канівської міської ради Олег Калніболоцький теж підняли руки "за".

Сподіваюся в плані дискусії на сторінках "Дніпрової Зірки" своє слово з цього приводу скажуть перший заступник Канівського міського голови Ігор Ренькас та Канівський міжрайонний прокурор Олександр Кожушко.

Володимир КОРЖОВ, депутат Канівської міської ради

 

16 лютого
>> Почему не стоит экономить на защите двигателя авто
Далі...

14 лютого
>> Матраци для дитячого ліжечка - як зробити правильний вибір
Далі...

5 лютого
>> День народження фірмового магазину Dnipro-M у Каневі
Далі...

11 січня
>> Комфортный и недорогой переезд без нервов и спешки
Далі...

8 січня
>> Создание сайтов: индивидуальный яркий дизайн вместо серого казенного шаблона
Далі...

>> Автомийки Керхер: нехай на ваших чистих автомобілях завжди виграють сонячні зайчики!
Далі...

7 січня
>> Как стать стрессоустойчивым человеком?
Далі...

29 грудня
>> Оригинальные подарки мужчинам, девушкам на день рождения от магазина BoomUA.com.ua
Далі...

15 грудня
>> Мопед Альфа: описание и технические характеристики | Мотозилла
Далі...

4 грудня
>> Чому після сну болить спина?
Далі...

17 листопада
>> Качественный ремонт шуб и меховых изделий в Киеве Winter Fur
Далі...

31 жовтня
>> Современные решения для наружного освещения
Далі...

30 жовтня
>> Особенности частных и государственных домов престарелых
Далі...

26 вересня
>> Официальный обменный пункт как альтернатива нелегальным менялам
Далі...

>> Кальяны Kaya — отменное качество и традиционные формы
Далі...

24 вересня
>> Хочу в Австралию на теплый континент
Далі...

21 вересня
>> Чудо из пробирки, ЭКО зачатие
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка