Четвер, 21 лютого 2019 року 6:28
   Четвер, 31 січня 2019 року
  № 2019.009.010
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Підтримати родини канівських солдатів приїхали волонтери з Києва
Автор: від 18 лютого 2015 року

УСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ >>>>>

Із перших днів війни на сході України волонтери з усіх куточків країни щодня працюють на забезпечення воїнів АТО усім необхідним - від  взуття, амуніції, продуктів і ліків до тепловізорів та іншого необхідного обладнання. Майже кожен із бійців вдягнений, взутий, нагодований завдяки старанням небайдужих людей і волонтерів. Бойовий дух для воїна не менш важливий, ніж надійна зброя. Підтримки потребують сьогодні й ті, хто чекає на хлопців вдома - їх родини, жінки, діти, батьки, брати і сестри.

Група київських волонтерів, координатором якої є киянка Тетяна Тарасевич, вирішила взяти на себе підтримку сімей воїнів з Канева. Напередодні поїздки Тетяна зв'язалася з Канівським військкоматом і місцевою волонтеркою Оленою Афанасенко та отримала інформацію про родини військовослужбовців, які потребують матеріальної допомоги. Для кожної з родин волонтерська група підготувала подарунки - дитячі речі, іграшки, шкільне приладдя, фрукти, солодощі та інше.

Першою столичні волонтери відвідали родину канівця-добровольця Андрія Анікієнка. Вдома на бійця чекають дружина Катерина, семирічний син Дмитрик та дворічна донечка Даринка. Гості занесли до квартири великі коробки з іграшками, одягом, продуктами. Господиня запросила їх до столу, але волонтери поспішали - мали відвідати ще декілька родин.

- В одній із сімей, коли ми віддавали подарунки для дітей одного з бійців, він саме зателефонував дружині, й вона повідомила про наш візит. Чоловік був приємно здивований увагою до його родини, тим, що люди намагаються підтримати і допомогти пережити цей складний період його дружині й порадувати подарунками діточок, - розповідає волонтерка Тетяна Тарасевич. - Це нас надихає, ми готові знову пакувати коробки й везти їх родинам  воїнів.

Наступною родиною, яку відвідали київські волонтери, стала родина загиблого воїна Андрія Петрушенка. Подарунки для його семирічного сина Дмитрика передали батькові Андрія - Сергію Петрушенку та висловили батькові загиблого воїна щиру подяку за сина.

Далі волонтери вирушили до родини канівця Вадима Очеретяного, який був мобілізований до війська  влітку минулого року. Його дружина Руслана й дворіч-ний син Ілля живуть у гуртожитку колишнього заводу "Магніт". Разом із ними проживає мати Руслани, Галина Лук'янівна, яка два роки тому перенесла інсульт і не може обходитися без допомоги доньки. Ще донедавна родина тіснилася в маленькій кімнаті. Завдяки старанням канівських волонтерів й допомозі міської ради сім'ї бійця надали ще одну кімнату, в яку перебралася Руслана з сином. Коли Вадима мобілізували, Руслані довелося йти працювати, аби забезпечити родину. Поки волонтери спілкувалися з господинею, маленький Ілля захоплено роздивлявся іграшки, які йому привезли гості.

Дорогою до наступної родини Тетяна Тарасевич розповіла, що їх волонтерська група створилася ще під час Майдану в Києві. Разом Віленою Кас'яновою, Шореною Гвичиани, Віктором Багінським  та іншими членами групи були в "Автодозорі", привозили на майдан шини, вивозили з майдану поранених. Із початком війни стали співпрацювати з волонтерською групою "Армія SOS".  Вирішили взяти на себе допомогу та підтримку дітей, батьки яких воюють на сході. У соціальній мережі "Фе-йсбук" створили спільноту під назвою "Діти Героїв України". Перед кожною поїздкою волонтери дізнаються про потреби сімей солдатів, приблизний вік дітей, розміри одягу, взуття, уподобання. Про ці потреби волонтери  заздалегідь оголошують у соцмережі. На оголошення відгукуються кияни, жителі інших міст, які приносять речі, іграшки, продукти, гроші для родин військових. Надають допомогу діаспори Канади, США, Австрії - надсилають велику кількість одягу, взуття, інших речей. Із кожною родиною волонтери намагаються познайомитися особисто, тому подарунки зазвичай привозять самі. Звіти про отримані й використані кошти що-дня оновлюються на спеціальній сторінці в інтернеті.

У родині учасника АТО  канівця Євгена Мотриченка подарунки від волонтерів отримали двоє дітей - шестирічний Єгор та 9-місячний Сашко. Їх тато був мобілізований у серпні минулого року, в зоні АТО перебуває з жовтня 2014 року. Для Єгора в гостей був невеличкий сюрприз - дізнавшись про захоплення хлопчика, волонтери привезли йому декілька іграшкових динозаврів.  Також у великих коробках, привезених волонтерами, були дитячі речі, взуття, продукти, дитяче харчування й одноразові підгузки для молодшого Сашка.

За наступною адресою на приїзд волонтерів чекала родина канівця Антона Моргункова. Вдома на бійця 79-ї аеромобільної бригади чекає дружина Галина й двоє дітей - п'ятирічний Ілля й трирічна Оленка. Для них у київських гостей також були подарунки - іграшки, одяг, рюкзак для майбутнього школяра (восени Ілля піде до першого класу), шкільне приладдя, олівці, альбоми та інше.

Також у цей день волонтери відвідали родину бійця 14-го окремого батальйону "Черкаси" Ігоря Зінченка, яка мешкає у с. Хутір Хмільна. Ігор приїхав у відпустку й особисто прийняв із рук волонтерів подарунки для п'ятирічного сина Івана.

Це був останній візит волонтерів у той день. Відвідавши родини воїнів, волонтери продовжують надавати їм допомогу. Вже після поїздки до Канева група допомоги "Діти Героїв України" зібрала і відправила посилки для ще кількох канівських сімей учасників АТО. Тетяна розповіла, що їх група відвідала вже 76 родин із усієї України, ще 120 родин отримали подарунки поштою.

- Коли солдати дізнаються, що їх родинам допомагають, їх бойовий дух підсилюється, вони відчувають, що їм є за що воювати, - говорить Тетяна Тарасевич. - Для бійця важливо знати, що вдома все добре, тому ми продовжуватимемо розпочату справу, поки в цьому буде потреба.

Марія ГЛАМАЗДІНА


18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...

1 січня
>> Одноразові нітрилові рукавички - найпопулярніший витратний матеріал в наш час
Далі...

25 грудня
>> Послуги юриста Львів
Далі...

21 грудня
>> Где купить детскую ортопедическую обувь в Киеве?
Далі...

>> Косметика - это не только красота, но и здоровье. Доверяйте только профессионалам
Далі...

15 грудня
>> Хотите ли вы почувствовать себя героем фантастического фильма?
Далі...

>> Дерев'яні вікна Marles PSP в Києві за вигідною ціною від торгового дому
Далі...

>> Найкращі подарунки – корисні подарунки
Далі...

>> Фізична охорона
Далі...

11 листопада
>> Ясли на дому: как проработать в деталях бизнес-план частного дошкольного учреждения
Далі...

9 листопада
>> Причины плохого урожая картофеля
Далі...

>> Неочевидные преимущества технологии Strip-Till
Далі...

7 листопада
>> Горящие туры из Днепра
Далі...

5 листопада
>> Журнал «Всеосвіта»
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка