Четвер, 21 лютого 2019 року 6:24
   Четвер, 31 січня 2019 року
  № 2019.009.010
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

І яєчню, і борщ
Автор: Анатолій Дмитренко№37 від 18 листопада 2009 року
   можуть тепер приготувати келебердяни на газу,який нещодавно підвели до їхніх осель
   Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів «Дніпрової Зірки», у середу, 4 листопада ц.р., в с.Келеберда відбувся офіційний запуск опалення першого газифікованого будинку в цьому селі, що ознаменувало початок нової ери в житті селян – ери тепла, затишку і комфорту.
   На запаленні «блакитного вогнику» були присутні голова райдержадміністрації Валерій Карпушенко, голова райради Володимир Пилипенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Швець, заступник голови райради Микола Фесенко, сільсь-кий голова Василь Дорошенко, головний спонсор будівництва газопроводу — президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко, представники підрядного підприємства (директор Мар’яна Молодик), працівники газового господарства та інші.
   Хата келебердянки Галини Кривошиї стала першою газифікованою оселею у цьому се-лі. Господиня гостинно запросила гостей до себе, аби разом приготувати на вогні першу страву. Підпалювати газову плиту було доручено голові районної ради Володимиру Пилипенку та голові районної державної адміністрації Валерію Карпушенку.
Щаслива господиня подякувала сільському голові Василю Дорошенку й усім, хто долучився до будівництва газопроводу і підведення тепла до оселі, адже її сім’я чекала на цю подію дуже довго. Висловив свою вдячність і батько пані Галини — ветеран Великої Вітчизняної війни Андрій Іванович, який зазначив, що їхнє покоління, визволяючи Батьківщину від загарбників, заслужило, аби дожити віку в теплі та затишку.
   Голова районної ради Володимир Пилипенко висловив жаль з приводу того, що опалення не було підключено до Дня визволення України, який нещодавно святкували, але подія не стала від того менш вагомою, адже в Келеберді, нарешті, є газ. Голова райдержадміністрації Валерій Карпушенко сказав, що для ветеранів війни і праці цей день є святом, на яке вони дуже довго чекали і сповна заслужили.
   Те, що сільська громада з нетерпінням чекала на цю подію, підтвердив і сільський голова Келеберди Василь Дорошенко. Він зазначив, що вони працювали, не покладаючи рук, аби запалити першу газову плиту. І це їм вдалося, не дивлячись на зневіру деяких людей, які говорили, що в Келеберді газу не буде ніколи. Сільський голова подякував головам райдержадміністрації та районної ради, а також головному спонсору, який добився державного інвестування коштів у будівництво підвідного газогону Володимиру Бутку. За вагомий внесок у розвиток села йому було присвоєно звання почесного громадянина Келеберди.
   Як розповів В.Бутко, коли його на сходці села запитали, чи зможе він чимось допомогти у будівництві газогону, то він відповів, що допоможе, чим зможе. Тоді мало людей вірило у можливість газифікації Келеберди. «Але ми довели, що насправді можна досягти всього, якщо йти до мети наполегливо і цілеспрямовано. Таким чином ми добилися від влади виділення необхідних коштів для будівництва», — зазначив В.Бутко.
   Сільський голова В.Дорошенко висловив також занепокоєння з приводу того, що вже половина села практично готова до підключення газу, але газова служба досі цього не робить. У деяких будинках господарі позбулися старої системи опалення і в них немає альтернативи, аби забезпечити себе теплом.
   Головний інженер газового господарства Людмила Танько заспокоїла голову і прису-тніх, повідомивши, що, перш за все, служба повинна подбати про безпеку користувачів газу. До цього часу було оглянуто більшість будинків, складено список недоліків, які людям необхідно виправити, аби була можливість підключити їх до газової мережі. До того ж, газова служба не в змозі охопити відразу всіх бажаючих, тому підключення буде здійснюватися в міру виправлення людьми зазначених недоліків.
   Насамкінець, голова райдержадміністрації Валерій Карпушенко подякував громаді села, людям, які брали участь у виконанні робіт з будівництва газогону. Окремо подякував голові облдержадміністрації Олександру Черевку та своєму заступнику  Сергію Швецю за активну участь та сприяння у будівництві.
   Голова райради Володимир Пилипенко закликав усіх відповідально поставитися до тієї роботи, яка ще попереду, і запевнив селян, що всі вони будуть з газом, необхідно лише виправити ті зауваження, на які їм вказали представники газового господарства. Він також повідомив, що сьогодні, крім Келеберди, роботи з газифікації проводяться також у Прохоровці та Сушках, і до нового року вони мають бути закінчені. Відтак, на лівобережній частині Канівського району залишиться лише один негазифікований населений пункт – село Озерище.

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...

1 січня
>> Одноразові нітрилові рукавички - найпопулярніший витратний матеріал в наш час
Далі...

25 грудня
>> Послуги юриста Львів
Далі...

21 грудня
>> Где купить детскую ортопедическую обувь в Киеве?
Далі...

>> Косметика - это не только красота, но и здоровье. Доверяйте только профессионалам
Далі...

15 грудня
>> Хотите ли вы почувствовать себя героем фантастического фильма?
Далі...

>> Дерев'яні вікна Marles PSP в Києві за вигідною ціною від торгового дому
Далі...

>> Найкращі подарунки – корисні подарунки
Далі...

>> Фізична охорона
Далі...

11 листопада
>> Ясли на дому: как проработать в деталях бизнес-план частного дошкольного учреждения
Далі...

9 листопада
>> Причины плохого урожая картофеля
Далі...

>> Неочевидные преимущества технологии Strip-Till
Далі...

7 листопада
>> Горящие туры из Днепра
Далі...

5 листопада
>> Журнал «Всеосвіта»
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка