Понеділок, 19 серпня 2019 року 0:41
   Четвер, 8 серпня 2019 року
  № 2019.063.064
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Загинув на бойовому посту
Автор: від 12 червня 2017 року

УТРАТА >>>>>

27-річний житель села Прохорівка Сергій Михайлик помер у військовому госпіталі в Дніпрі від важкого поранення, отриманого під час бойових дій поблизу Авдіївки

2 червня цього року жителі села Прохорівка провели в останній шлях свого односельця Сергія Михайлика.  Рік тому 27-річний прохорівчанин повернувся додому із східного фронту. Однак призвичаїтися до мирного життя чоловікові не вдавалося. У лютому 2017 року він підписав контракт із Збройними Силами України і повернувся на фронт бійцем 72-ї Гвардійської окремої механізованої бригади. 13 травня цього року під час чергування на бойовому посту в Авдіївській промзоні (Донецька обл.) Сергій отримав поранення в голову. Бійця доставили в непритомному стані до лікарні ім. І.Мечнікова в м. Дніпро. Після кількох операцій 31 травня Сергій Михайлик помер. 

Сергій Михайлик народився 4 грудня 1989 року в селі Прохорівка. Закінчив Сушківську восьмирічку, продовжив навчання в Келебердянській школі. Здобувши середню освіту, хлопець поїхав до Черкас, де опанував професію муляра-плиточника. Потім була служба в армії, після якої Сергій повернувся до рідного села. Працював по найму на прохорівських базах відпочинку, допомагав батькам вести господарство.

У 2015 році Сергієві Михайлику прийшла повістка з військ-комату. Не вагаючись, чоловік пішов до війська. Після навчань потрапив до 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, в складі якої проходив службу в зоні АТО. У квітні 2016 Сергій повернувся додому. Відпочивши, влаштувався на роботу в Каневі. Однак думки про побратимів, котрі залишились на фронті, не давали Сергієві спокою. Наприкінці січ-ня 2017 року чоловік вирішив повернутися на військову службу й підписав контракт із ЗСУ. Сергія Михайлика направили до 72-ї гвардійської окремої механізованої бригади.

13 травня Сергій Михайлик чергував на посту в районі Авді-ївської промзони, де отримав смертельне поранення - куля ворожого снайпера влучила солдатові в голову. Лікарі Дніпров-ської обласної лікарні імені І.Мечнікова близько двох тижнів боролися за життя бійця. Однак 31 травня 2017 року Сергій Михайлик від отриманого поранення помер.

- Сергій був дуже доброю й спокійною дитиною, - говорить сусідка родини Михайликів Марія Тукаленко. - Наші із Михайликами діти виросли разом, весь час дружили. Навіть повістки до війська Сергій і мій молодший син Ярослав отримали одночасно. Сергій був дуже добрим, про таких як він говорять - він і мухи не образить. Коли між хлопчаками виникали суперечки, Сергійко намагався залагодити конфлікт. Він був відповідальним і в усьому намагався підтримувати бать-ків, які п'ять років тому втратили молодшого сина Олександра. 

На похорон до захисника Вітчизни прийшли чи не всі жителі Прохорівки, сусідніх Сушків і Келеберди, керівництво району, демобілізовані учасники АТО. Відспівували Сергія Михайлика у старій козацькій церкві, після чого пройшов траурний мітинг. Із словами вдячності і співчуття батькам за вір-ного сина України і справжнього патріота виступили сільський голова Віталій Дошка, військовий комісар Віталій Орел, голова Канівської райради Сергій Геращенко й голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест.

Після мітингу траурна процесія попрямувала від Свято-Іллінської церкви до сільського цвинтаря, зупиняючись за звичаєм на кожному перехресті, аби душа воїна попрощалася із рідним селом і з дитинства зна-йомими людьми. Під залпи військового салюту прохорівська земля прийняла накриту синьо-жовтим стягом труну із ті-лом свого захисника Сергія Михайлика, аби подарувати йому вічний спочинок. Вкидаючи грудку землі до могили солдата, немолодий чоловік у військовій формі пообіцяв Сергію помститися за його смерть.

Підготувала Марія ГЛАМАЗДІНА


13 серпня
>> Быть на связи с Орро - делать дело споро
Далі...

12 серпня
>> Запчасти к трактору Т-25
Далі...

31 липня
>> Дослідження роботи розуму людини. Олег Мальцев
Далі...

30 липня
>> Запчасти на кормораздатчик
Далі...

29 липня
>> Какие бывают цепные стропы?
Далі...

8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...


>> НАРУКАВНИКИ
Щоб співати  колискові, треба чисто жити, І на руки – нарукавник – варто прикріпити! В нарукавниках дитині подамо ми груші. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка