Понеділок, 25 червня 2018 року 10:46
   Четвер, 14 червня 2018 року
  № 2018.047.048
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Депутати заслухали звіти керівників міських комунальних підприємств і звернулися до Прем'єр-міністра В.Гройсмана із зауваженнями щодо проекту держбюджету-2018
Автор: від 9 листопада 2017 року

СЕСІЯ МІСЬКРАДИ. КОНСПЕКТ >>>>>

ІХ сесія Канівської міської ради сьомого скликання розпочалася 26 жовтня 2017 року. На порядок денний було винесено близько 40 питань. За регламентом, перші 30 хвилин сесійного засідання були присвячені розгляду депутатських запитів.

Так, депутати підтримали запит Юрія Гамалія до директора Канівського РЕМу О.Ярошинського щодо коливань напруги в електромережах міста. Жителі багатоквартирних будинків по вул. Героїв Дніпра, Енергетиків, Т.Шевченка та інших поскаржились на те, що останнім часом напруга в електромережах коливається від 280 до 180 В, що негативно позначається на роботі електроприладів, а іноді призводить до їх пошкодження. Відтак Юрій Гамалій зажадав пояснень від керівника Канівського РЕМу щодо того, із чим пов'язані такі коливання та наголосив на необхідності вжити заходів щодо недопущення різких коливань напруги. Також депутати підтримали запит Олега Калніболоцького щодо оприлюднення інформації про осіб, які отримали земельні ділянки та побудували будинки на вул. Маяковського. На думку Олега Калніболоцького, земельні ділянки в цьому ра-йоні були роздані в обхід загальноміської черги.

Далі депутати ухвалили рішення про надання короткострокового кредиту для комунального підприємства "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" на придбання техніки, необхідної для усунення аварійних ситуацій.

Наступним заслухали звіт директора Канівського підприємства теплових мереж Василя Коломійця про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2016-2017 роки. Так, Василь Коломієць повідомив, що опалювальний сезон 2016-2017 років проходив напружено через постійні пориви теплових трас. Їхня зношеність у місті становить більше 50%, оскільки вони прокладені ще наприкінці 70-х та на початку 80-х років минулого століття. За минулий опалювальний сезон сталося 15 поривів на теплових трасах. Станом на 01.10.2017 року вже усунено 9 поривів, виявлених під час гідрав-лічних випробувань. Також Василь Коломієць повідомив про ряд модернізаційних робіт, що були проведені за звітний період завдяки участі підприємства в інвестиційній програмі. Загальна вартість робіт, виконаних по модернізації теплових мереж у рамках інвестиційної програми, складає  близько 1385 тис. грн. Василь Коломієць нагадав, що заборгованість за теплопостачання споживачів різних категорій станом на 1 жовтня 2017 року складає - 5 200,9 тис. грн., з них борг населення - 619,5 тис. грн. У 2017 році 78 боржників уклали договори реструктуризації боргу на загальну суму 408,6 тис. грн.

Після того депутати заслухали звіт директора комунального підприємства "Туристично-інформаційний центр" Якова Прогнімака про роботу підпри-ємства у 2016-2017 роках. До звіту в депутатів та очі-льниці управління еконо-мічного розвитку виконкому Олени Жорнової  виникло чимало запитань. Зокрема, у звіті не відображена кількість туристів, які були залучені у Канів, реальна кількість наданих послуг в одиницях та в коштах. Також Олена Жорнова зауважила, що сайт підприємства давно не оновлювався. Натомість голова бюджетної комісії міськради Володимир Коржов наголосив, що туристичний центр був створений не для заробляння грошей, а заради створення туристичної привабливості міста.

Також депутати заслухали інформацію щодо стану впровадження обласної програми "Інноваційні школи Черкащини" та внесли зміни до відповідної міської програми. Прозвітував про свою роботу й директор комунального підприємства "Міський стадіон" Сергій Гура.

Розглянувши ще декілька питань, депутати затвердили текст звернення до Прем'єр-міністра України щодо проекту Державного бюджету, в якому висловили свої зауваження та побажання до головного фінансового документу держави. Після цього було оголошено перерву, по за-кінченні якої до зали повернулися лише 12 депутатів, що не дало змоги продовжувати засідання. Відтак сесія була перенесена на 31 жовтня. Під час проведення другої частини засідання сесії 31 жовтня депутати розглянули і ухвалили переважно технічні питання, що стосувалися земельних відносин.

Підготувала Марія ГЛАМАЗДІНА


14 червня
>> Выбираем лучший мотоблок - обзор новинок в Украине
Далі...

13 червня
>> Зачем обращаться в клининговую компанию
Далі...

>> Оптимальні варіанти роботи в Польщі для жінок з вищою освітою
Далі...

30 травня
>> Технический перевод в бюро переводов онлайн Мультиглот
Далі...

25 травня
>> Румынский паспорт и гражданство — шанс для украинцев изменить жизнь
Далі...

>> Розробка фірмового стилю
Далі...

18 травня
>> Чем заняться в Кракове
Далі...

8 травня
>> Недорогі купальники європейської якості – в інтернет-магазині «КолгоТочка»
Далі...

20 квітня
>> Автозапчасти в Киеве - InterAuto
Далі...

>> Як вибрати ходунки дитячі: зручні і безпечні
Далі...

13 квітня
>> Модные джинсы весна-лето 2018
Далі...

11 квітня
>> Защита глаз от УФ-лучей: актуальные советы
Далі...

10 квітня
>> 3 типа кожи и выбор румян для них
Далі...

>> Контактные линзы при дальнозоркости
Далі...

8 квітня
>> Кольцо с бриллиантом: модно и стильно
Далі...

21 березня
>> Гольфы как разновидность чулочных изделий
Далі...

26 лютого
>> Увлажнитель воздуха - электронный доктор домашней атмосферы
Далі...

>> Вибір підходящої сушки для волосся для кожної жінки
Далі...

25 лютого
>> Правильная шина - безаварийная машина
Далі...

23 лютого
>> Что нужно знать, выбирая обручальные кольца
Далі...


>> СВЯЩЕННАЯ КОРОВА
СВЯЩЕННАЯ КОРОВА Есть в Индии корова, Пракрити – её мать. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка