Середа, 20 червня 2018 року 4:18
   Четвер, 7 червня 2018 року
  № 2018.045.046
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

«Коли приходить свіжий номер «Дніпрової Зірки», читаю від початку й до кінця»
Автор: від 11 січня 2018 року

ПИШУТЬ ЛЮДИ ДО ГАЗЕТИ >>>>>

У перші дні нового 2018 року в редакції газети «Дніпрова Зірка» відбувся розіграш призів. Цього разу участь у конкурсі передплатників узяли понад 400 читачів, які живуть у Каневі та селах району. Ми з радістю вручили б подарунки кожному, хто надіслав листа, та, на жаль, такої мо-жливості у нас не-має. Кому дістануться призи, вирішує випадок. За кілька днів у нашій редакції зберуться щасливці - звичайні люди, котрі передплатили «Дніпрову Зірку» на 12 місяців 2018 року, яким ми вручимо цінні подарунки та заохочувальні премії. Наступного року ми також розіграємо призи, тож якщо вам не пощастило цього разу, обов'язково візьміть участь у наступному конкурсі передплатників. Хтозна, можливо, саме вам усміхнеться удача. Вручати подарунки тим, хто любить і перед-плачує нашу газету, надзвичайно приємно, як і читати листи, завдяки яким ми дізнаємося історії наших читачів. За останні дні ми отримали чимало теплих послань, які доводять - передплатники «Дніпрової Зірки» - не лише читачі, а й добрі друзі, щирі прихильники нашої газети. Тож пропонуємо сьогодні вашій увазі чергову підбірку листів від друзів «Дніпрової Зірки».

Олександра Кузьмівна ГОЛОВКО, жителька села Синявка, розповіла в листі, що вже багато років не розлучається із "Дніпровою Зіркою":

"Мені вже 82 роки, - пи-ше Олександра Кузьмівна. - І хоч як не було важко працювати в колгоспі (та й зараз сільське життя не легше), але з "Дніпровою Зіркою" не розлучалась ніколи. Надто ж нині, коли залишилась одна. Важко доводиться людям похилого віку, а в селі удвічі важче, особливо взимку. У великих селах хоч газ є, а маленькі зовсім лишились забутими. Добре, хоч пошта ходить. Так, новини можна взнати з телебачення - телевізори, мабуть, зараз є в усіх. Але це загальні новини. А от про життя рідного краю, про міс-цеві новини, які, чесно говорячи, ближчі до душі, - це у "Дніпровій Зірці". Тому, коли приходить свіжий номер газети, перечитую її від початку і до кінця.

Хочеться, щоб "Дніпрова Зірка" так і залишалась місцевою народною газетою Канівщини, щоб відображала життя сіл і міста Канева, людей, які тут живуть. Особливо, щоб не забували про жителів маленьких сіл, які опинились на межі зникнення.

Є Червона книга, куди заносять тварин і рослини, які зникають, а в нас потрібно завести Червону книгу зникаючих сіл. Так, на це потрібно багато грошей. І якби не бездушшя наших владних мужів (хоча деякі з них самі вийшли з цих маленьких віддалених сіл), можливо, справа не була б такою катастрофічною. Тож не забувайте про наших зе-мляків, не забувайте нас, а ми вас і нашу "Дніпрову Зір-ку" завжди будемо підтримувати…".

Дякуємо Вам, Олександро Кузьмівно, за теплі слова. Обіцяємо, що "Дніпрова Зірка" і надалі залишатиметься народною газетою. Ми обов'язково візьмемо до уваги вашу пораду - писати про маленькі зникаючі села, аби пам'ять про них залишилася хоча б на сторінках "Дніпрової Зірки". Хтозна, можливо, колись журналісти "Дніпрової Зірки" напишуть окрему книгу про малі села, які опинилися на межі зникнення. Завітаємо обов’язково і до Синявки, аби навідати Вас.

Іноді, отримуючи листа, дізнаєшся, що зовсім поруч із нами живуть незвичайні люди, котрі мають у душі багато тепла й любові, якими охоче діляться не тільки із рідними, а й з іншими людьми. Такі люди викликають захоплення й повагу.

"Я, КУРТА Любов Вікторівна, проживаю в Павлівці. Тут народилася, навчалася і працювала. "Дніпрову Зірку" я читаю з дитинства. Спочатку її виписували мої батьки, а вже довгий час передплачую я сама із своєю родиною.

А родина у нас незвичайна - маємо дорослого сина, а шість років тому ми з чоловіком створили прийомну сім'ю. Виховуємо двох дітей-сиріт і двох дітей, позбавлених батьківського піклування. А сьогодні до нашої родини приєднається ще трійко діток. Тепер ми - дитячий будинок сі-мейного типу…".

Дякуємо Вам, Любове Вікторівно, та Вашому чолові-ку, за те, що даруєте радість дитинства і замінюєте рідних батьків дітлахам, яких доля позбавила сімей. Цього року ми обов'язково завітаємо до Вашої незвичайної родини, аби розповісти читачам про радощі й труднощі подібних сімей та про ваш особистий досвід у вихованні прийомних дітей.

"У черговий раз я виписала нашу районку - "Дніпрову Зірку", - пише до редакції Ольга Павлівна ЯРОВЕЦЬ із села Дарівка. - У минулому я педагог. Газету виписувала із 70-х років. Вона була обов'язковою на моєму столі. Вона була і як друг, співрозмовник, помічник у роботі. Тепер я пенсіонер, але "Дніпрову Зірку" продовжую виписувати щороку. Надіюсь, що й надалі газета буде цікавою і я продовжу дружбу з нею".

Ми також сподіваємося, що цього року підготуємо для Вас, Ольго Павлівно, та для інших читачів чимало цікавих матеріалів про великі й малі села Канівщини, про людей, які трудяться на землі, про тих, хто присвятив своє життя служінню іншим людям. Із радістю продовжимо дружбу з Вами та іншими читачами.

Наступний лист прийшов із Яблунева від нашого передплатника Анатолія Олександровича ПОДОРОЖНЬОГО. "Я, Подорожній Анатолій Олександрович, пенсіонер. Народився 8 червня 1954 року. Газету виписую декілька років. Подобається, як доза наркоману", - жартує читач.

Ми, звичайно, ніколи не переслідували мету викликати залежність від газети в її читачів, однак така щира оцінка нашої роботи, та ще й з гумором, потішила всю редакцію. Ми стараємося для вас!

"Я пенсіонер, мені 67 років, - пише наш постійний читач і передплатник із Степанців В'ячеслав Вікторович НЕМУДРЕНКО. - Газета мені подобається тим, що вона складається з історій простих людей, пише про цікаві випадки, які відбуваються в селах району. Спасибі творцям газети за улюблену "Дніпрову Зірку".

І ми також, В'ячеславе Вікторовичу, дякуємо Вам і бажаємо міцного здоров'я та успіхів у ваших справах.  Ми переконані, що районна газета має писати про звичайних людей, тому в 2018 році не розчаруємо Вас і розповімо про багатьох земляків, які щоденною працею доводять свою любов до рідного краю. Якщо серед ваших знайомих чи сусідів є люди, гідні того, аби про їх добрі справи  стало відомо всім жителям району й міста, напишіть нам про них. Ми підготуємо цікавий матеріал.

"Наша сім'я є дуже давнім шанувальником "Дніпрової Зірки", - пише в листі Світлана Володимирівна ВОВК із села Литвинець. - Наша 70-річна мама не уявляє собі життя без газети. Як вона говорить, тут читаєш про все своє, рідне, знайоме, і тоді, не виходячи з дому, знаєш усі новини не тільки свого села, а й цілого району".

Минулого року "Дніпрова Зірка" присвятила селу Литвинець та людям, які живуть у ньому, декілька матеріалів. Кожна поїздка в села району - свято для журналістів нашої газети. Ми завжди раді зустрічам із жителями сіл - щирими й працьовитими, мудрими і добрими людьми й із задоволенням пишемо про них. Також мріємо відновити мережу сількорів і мати в кожному селі району хоча б одного-двох дописувачів, які б регулярно інформували нас про сільські новини. Тож якщо ви маєте бажання і час, пи-шіть і надсилайте нам звичайною або електронною поштою новини з вашого села, вкажіть у листі також своє ім'я, прізвище та номер телефону, за яким із вами можна зв'язатися. Найціка-віші новини від  наших сільських кореспондентів ми публікуватимемо на сторінках "Дніпрової Зірки".

Житель міста Канів, ветеран праці, дитина війни Микола Іванович ПІДГАЙНИЙ повідав нам, що передплачує "Дніпрову Зірку" ще з тих часів, коли редакція нашої газети розміщувалась у старому приміщенні по вул. Леніна (нині вулиця Героїв Небесної сотні), де наразі знаходиться позавідомча охорона.

"Хотілося б, щоб у прий-мальні депутата Верховної Ради був стаціонарний телефон, оскільки більшість пенсіонерів, які звертаються до народного депутата, не має мобільних телефонів. Дітей війни не вчили користуватись "мобілками", - пише читач.

Дорогий Миколо Івановичу, ми обов'язково передамо Ваше прохання народному депутату Влади-славу Голубу, аби він чи його помічник зв'язалися з вами. До речі, друзі, якщо ви маєте запитання до народного депутата чи до депутатів обласної, районної чи міської ради, або до когось із посадових осіб, - надсилайте його на адресу "Дніпрової Зірки" й ми передамо ваші запитання до адресатів, а їх відповіді надрукуємо на сторінках газети.

Це лише декілька листів із кількох сотень, що прийшли на адресу редакції. В одному з наступних номерів газети ми продовжимо огляд листів. Залишайтеся з нами, пишіть нам, телефонуйте, заходьте в гості! Наша адреса:19003, м. Канів, вул. Енергетиків, 24, електронна адреса: dniprowazirka@i.uа, телефони: 3-24-16, 3-21-75.

Дніпрозірчани

lihonespit, 21 січня 2018, 00:22

  Я теж люблю читати "Дніпрову Зірку". Але зараз склалася така ситуація, що я далеко від Канева. Чи можна передплатити електронний варіант газети (у ПДФ-форматі)?14 червня
>> Выбираем лучший мотоблок - обзор новинок в Украине
Далі...

13 червня
>> Зачем обращаться в клининговую компанию
Далі...

>> Оптимальні варіанти роботи в Польщі для жінок з вищою освітою
Далі...

30 травня
>> Технический перевод в бюро переводов онлайн Мультиглот
Далі...

25 травня
>> Румынский паспорт и гражданство — шанс для украинцев изменить жизнь
Далі...

>> Розробка фірмового стилю
Далі...

18 травня
>> Чем заняться в Кракове
Далі...

8 травня
>> Недорогі купальники європейської якості – в інтернет-магазині «КолгоТочка»
Далі...

20 квітня
>> Автозапчасти в Киеве - InterAuto
Далі...

>> Як вибрати ходунки дитячі: зручні і безпечні
Далі...

13 квітня
>> Модные джинсы весна-лето 2018
Далі...

11 квітня
>> Защита глаз от УФ-лучей: актуальные советы
Далі...

10 квітня
>> 3 типа кожи и выбор румян для них
Далі...

>> Контактные линзы при дальнозоркости
Далі...

8 квітня
>> Кольцо с бриллиантом: модно и стильно
Далі...

21 березня
>> Гольфы как разновидность чулочных изделий
Далі...

26 лютого
>> Увлажнитель воздуха - электронный доктор домашней атмосферы
Далі...

>> Вибір підходящої сушки для волосся для кожної жінки
Далі...

25 лютого
>> Правильная шина - безаварийная машина
Далі...

23 лютого
>> Что нужно знать, выбирая обручальные кольца
Далі...


>> СВЯЩЕННАЯ КОРОВА
СВЯЩЕННАЯ КОРОВА Есть в Индии корова, Пракрити – её мать. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка