Середа, 19 червня 2019 року 14:21
   Четвер, 9 травня 2019 року
  № 2019.037.038
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Село — душа України
Автор: від 21 грудня 2018 року

23 ГРУДНЯ – ВИБОРИ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ >>>>>

Олег ЛАКТІОНОВ, кандидат на посаду сільського голови Таганчанської громади: «Успішний розвиток села залежить від командної роботи сільської ради»

Українське село, охайне й причепурене - це справді, душа нашої країни. Воно завжди славилося духовніс-тю, особливим колоритом та красою. Саме звідси ро-дом щира українська мова, пісня, споконвічні обряди і звичаї. Саме тут, на родючих українських землях, бере почин і нелегка, але така важлива в усі часи хліборобська справа…

Пам'ятаючи про своє коріння, завдання сучасних українців - не просто зберегти, а відродити й примножити славу українського села, його добробут і процвітання.

Лише разом нам це під силу! Ніяка політична партія не прийде в наші села, щоб прибрати біля наших будинків, відремонтувати чи зробити реальну справу для блага людей, допомогти сім'ї пенсіонерів або одиноким людям похилого віку.

Ще змалечку я запам'ятав слова моїх батьків, які стали в майбутньому для мене дороговказом в житті: "Людина досягає успіхів у роботі тільки завдяки дружній і професійній команді однодумців". Ось так я і працюю все життя, на різ-них посадах - від простого шахтаря чи менеджера до керівника аграрного підприємства, а потім і району - в команді і з командою для благополуччя людей!

Українське село, охайне й причепурене - це справді, душа нашої країни. Воно завжди славилося духовністю, особливим колоритом та красою. Саме звідси родом щира українська мова, пісня, споконвічні обряди і звичаї. Саме тут, на родючих українських землях, бере почин і нелегка, але така важлива в усі часи хліборобська справа…

Шановні виборці, жителі сіл Таганча, Поташня, Мельники, Голяки! Запитайте себе, що зробили для ваших сіл за останні 2-3 роки політичні партії, які ідуть на вибори, з'являючись в селах з великими обіцянками саме перед виборами?

23 грудня 2018 року - перші вибори в Таганчанській об'єднаній громаді, і від того, кого ви виберете, залежить старт нової сільської ради, нової адміністративно-територіальної одиниці України! Наша команда ВО "ЧЕРКАЩАНИ" - представники різних професій, різного соціального статусу, об'єднані не політичними, часто нав'язаними зверху ідеями та гаслами вождів із Києва чи Львова, а об'єднана ідеями громади, ідеями і дорученнями виборців, з якими ми живемо поруч, з якими ми всі разом радіємо хоч невеликим успіхам у збереженні та розвитку наших сіл.

Команда "ЧЕРКАЩАН" - це команда громади! Це команда, яка разом з підприємствами ТОВ "НВФ "Урожай", ПрАТ "Миронівська птахофабрика", фермерами, місцевими бізнесменами багато вже зробила реальних справ. А це близько 20 проектів на суму понад 5 млн. грн.

І в подальшому наша команда бере на себе відповідальність перед кожним жителем громади за успішний розвиток сіл, за відстоювання ваших інтересів на всіх рівнях державної влади та у взаєминах із приватним бізнесом.

Олег ЛАКТІОНОВ, кандидат на посаду сільського голови Таганчанської громади

 

Ольга ФОРОСТЯНА,

директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП:

- Знаю Олега Лактіонова як досвідченого і професійного організатора роботи в будь-якій сфері. Виробничі підрозділи МХП не розташовані на території Таганчанської громади, проте за ініціативи О.Лактіонова у нас вже є спільні напрацювання по розвитку цієї громади: організація роботи у 2019 році мобільного соціального магазину з продукцією МХП та "Урожай" для пенсіонерів Таганчі й Мельників; використання вільних приміщень під гуртожиток і придбання житла для іногородніх спеціалістів Миронівської птахофабрики. Ми завжди орієнтовані на соціальну підтримку сільських громад. Підтримаємо і новостворену Таганчанську ОТГ та її лідера Олега ЛАКТІОНОВА.

 

Олександр ВОСКОБОЙНІК,

директор ТОВ «НВФ «Урожай» МХП:

- Наше аграрне підприємство є основним орендарем земель сільськогосподарського призначення на території Таганчанської та Мельниківської сільських рад і, відповідно, одним із основних донорів наповнення сільських бюджетів. Тому ми зацікавлені в партнерській співпраці з майбутньою об'єднаною громадою, а відтак і в сприянні розвитку інфраструктури сіл Таганча та Мельники. Олега Лактіонова знаю як людину діла, реальних справ і професійного керівника. Підтримуючи кандидатуру Олега ЛАКТІОНОВА на посаду сільського голови, сподіваюся, що села Таганчанської об'єднаної громади матимуть хорошу перспективу розвитку під його керівництвом.

 

Леонтій САВЧЕНКО,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Новоствореній Таганчанській громаді потрібен керівник, який добре розбирається в сучасному житті, має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, успішний управлінець. Олега Лактіонова я знаю близько 20 років. На всіх посадах, які він обіймав, він успішно справлявся з поставленими завданнями. Має незаперечний авторитет у жителів села Таганча й володіє усіма якостями, що необхідні керівнику новоствореної громади. За час роботи в районній раді як депутат і як голова Олег Лактіонов зробив вагомий внесок у розвиток села Таганча. Це і ремонт дороги, і допомога школі, дитсадку, лікарні і простим людям, які потребували матеріальної підтримки. Саме він був ініціатором створення об'єднаної громади Мельниківської і Таганчанської сільських рад. Шановні виборці сіл Мельники, Таганча, Голяки, Поташня! Якщо ви підтримаєте Олега Лактіонова та його команду, то разом із ВО "Черкащани" завдяки нашій з вами спільній роботі Таганчанська ОТГ відбудеться і досягне успіху.

 

Григорій ЗУБЧЕНКО,

ветеран праці,  кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Я переконаний у тому, що Олег Лактіонов спроможний очолити  об'єднану громаду. У нього достатньо знань, досвіду, завзяття, мудрості та милосердя. Тому свій голос на виборах особисто я, звичайно ж, віддам за нього.

 

Ольга ГОРШКОДЕР,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Іду на вибори разом із командою Олега Лактіонова, довіряю йому. Він енергій-ний, має досвід, лі-дерські якості, має плани для розвитку наших сіл. Він - людина діла. Разом ми - його команда, наша сила і успіх в єднанні.

 

Наталія ГРЕБІНИК,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Підтримую кандидатуру Олега Миколайовича Лактіонова, тому що він має значний досвід роботи в органах місцевого самоврядування, працював головою Канів-ської районної ради, володіє навичками творення місцевого бюджету і є не лише одним з ініціаторів об'єднання сіл Мельниківської і Таганчанської сільських рад в одну громаду, а й доклав до цієї справи чимало зусиль.

 

Яніна МОРОЗ,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Я йду на вибори як кандидат в депутати сільської ради в одній команді з О.Лактіоновим. Вірю, що спільно з командою однодумців у сільській раді він зможе вирішити проблемні питання, що турбують виборців нашого села Мельники: облаштування вуличного освітлення, благоустрій центру села, ремонт фельдшерського пункту, ремонт дороги по провулку Перемоги та інші. 

 

Володимир ПИЛИПЕНКО,

кандидат у депутати Таганчанської сільради:

- Знаю Олега Лактіонова як аграрія, керівника районного рівня, принципового, працелюбного, справедливого. На мою думку, він справиться і на посаді сільського голови громади. Буду голосувати за нього.

 

Ольга МИКИТИШИН,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Біля штурвала новоствореної об'єднаної громади  має стати людина ініціативна,ціле-спрямована, досвідчений господарник і управлінець. Усі ці якості притаманні Олегу Лактіонову. Саме з ним я планую працювати на розвиток нашої громади та її жителів.

 

Світлана ВОВК,

кандидат у депутати Таганчанської сільради:

- Олег Лактіонов, безумовно, лідер, людина чітких правил, всі рішення ухвалює зважено, помірковано. У цієї людини слова завжди підтверджуються справами. А найголовніше, в той момент, коли вирішувалася доля села, чи зможе Таганча стати центром об'єднаної громади, Олег Лактіонов був чи не єдиною людиною, котра повірила в цю можливість і доклала чимало зусиль для досягнення нашої спільної мети.

 

Яніна КУХАРЧУК,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Я, мати трьох дітей, знаю не з чуток, скільки зробив Олег Лактіонов для нашої школи і дитсадка: сучасні вікна, мультимедійна дошка, ноутбук для першокласників, нова актова зала, обладнання для їдальні і внутрішні туалети в школі. Дякуємо йому за це щиро.

Сергій Семененко,

кандидат у депутати

Таганчанської сільради:

- Щоб говорити правду, необхідно бу-ти мужньою людиною. Саме таким я вважаю Олега Лактіонова. Він не дає порожніх обіцянок, але якщо обіцяє, обов'язково виконує, дотримується свого слова.

 

Наталія ПИЛИПЕНКО,

кандидат у депутати Таганчанської сільради:

- Благополуччя села залежить від власних рішень людей. Я голосуватиму за О.Лактіонова та йду в депутати у скла-ді його команди, аби разом розбудовувати об'єднану громаду.

 

Дем'ян АВРАМЕНКО,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

 - Наша сила - в єдності, а запорука успіху громади - в команді її лідерів. Олег Лактіонов - саме той, хто здатен повести за собою команду, а ми, всіляко допомагатимемо та підтримуватимемо його.

 

Тетяна ВИШНЕВСЬКА,

кандидат у депутати Таганчанської сільської ради:

- Аби розбудувати успішну громаду, всім потрібно взятися до роботи. А щоб робота була плідною і принесла добрі результати, потрібен той, хто здатен об’-єднати людей і повести за собою. На мою думку, краща кандидатура для цього - Олег Лактіонов. Він має досвід, необхідні знання й бажання працювати для громади.

 

Олександр ПОЖДЕМА,

Таганчанський сільський голова:

- Знаю Олега Лактіонова, як людину відповідальну, досвідчену, обізнану в питаннях місцевого самоврядування, формуванні бюджету сільської ради, зна-йому із проблемами селян. Важливо, що вже сьогодні він бачить перспективу об'єднаної громади, має не тільки чіткий план на перший рік роботи, а й цілу стратегію розвитку не лише Таганчі, як центру об’єднаної територіальної громади, а й Мельників, Поташні, Голяків. Він знає, що і як потрібно робити. Тому свій голос на виборах я віддам саме Олегу Миколайовичу Лактіонову, а в подальшому, якщо люди довірять мені представляти їх інтереси в сільській раді, усіляко сприятиму й допомагатиму йому.


8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка