Середа, 19 червня 2019 року 14:40
   Четвер, 9 травня 2019 року
  № 2019.037.038
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

За віддану працю - турбота і шана
Автор: від 21 грудня 2018 року

ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ >>>>>

У філії «Канівська ГЕС» - один з найкращих колективних договорів

Аби стати членом колективу Канівської ГЕС, окрім бажання працювати потрібно відповідати високим вимогам відбору - мати стаж роботи в енергетиці або на попередньому виробництві за фахом, знати технологічне обладнання, бути відповідальним, організованим, цілеспрямованим та вміти працювати у великому колективі. Сьогодні на Канівській ГЕС, яка входить до складу ПрАТ "Укргідроенерго", працюють 303 спеціалісти, середня заробітна складає 11791 грн., а плинність кадрів - одна із найнижчих серед підприємств Черкаської області. Усього компанія "Укргідроенерго" налічує  3038 працівників, середня зарплата тут складає 13444 грн.

Робота на Канівській ГЕС завжди вважалася у Каневі престижною. І не тільки через високі оклади. Працівники ГЕС можуть похвалитися одним із найкращих колективних договорів на Канівщині. Тут діє своя система заохочень і пре-мій. Тут не тільки працюють, а й відпочивають усі разом, святкують, займаються спор-том, подорожують. Кращих працівників за результатами роботи винагороджують путів-ками в санаторії і будинки відпочинку, оплачують медогляди, підготовку персоналу.

Є на підприємстві профспілковий комітет, який упродовж  20 років очолює інженер Надія Тертична. Ця жінка опікується тим, аби кожен член колективу, який вкладає до спільної справи частку своїх знань, праці й досвіду, почувався потрібним і захищеним: мав можливість підвищити кваліфікацію за рахунок під-приємства, взяти одночасно відпустку й путівку на оздоровлення, отримав привітання із днем народження чи іншою значною подією - одруженням, народженням дитини. В цій справі Надії Тертичній допомагає "скарбник" профкому Леся Малюк.

Колективний договір на Канівський ГЕС - не звичайна формальність. Усе, зазначене в ньому, обов'язкове до виконання. План роботи профспі-лок, який затверджують на підприємстві щороку, складається з декількох десятків пунктів.

У ньому, окрім щоквартальних засідань, враховано проведення спортивних заходів, що сприяють розвитку фізичної культури в колективі та здоровому способу життя (відвідування спортивного залу, участь у змаганнях, турнірах, спартакіадах), організація культурно-масових заходів (проведення днів іменинника, святкування державних свят, відвідування культурних закладів - театрів, музеїв, організація екскурсій тощо), поновлення бібліотечного фонду профкому (придбання художньої та науково-пізнавальної літератури, оформлення передплати на періодичні видання) тощо.

Чимала частина роботи профспілкового комітету - ор-ганізація оздоровлення пра-цівників ГЕС. Це й допомога адміністрації в організації та проведенні медичних оглядів та обстежень працівників, ор-ганізація санаторно-курортного лікування, літнього відпочинку працівників та їх дітей, відпочинок дітей у дитячому оздоровчому закладі "Соснова поляна" в Полтавській області.

Цього року 33 родини енергетиків відпочили разом із дітьми в пансіонаті "Вікторія" на узбережжі Чорного моря, ще вісім родин провели літні відпустки на інших базах відпочинку, а трьом працівникам ГЕС цьогоріч пощастило отримати від профспілки путівки до Єгипту і Турції. Санаторне лікування за рахунок профспілки було надано 35 праців-никам, 18 дітей працівників Канівської ГЕС відпочили у дитячому оздоровчому закладі "Соснова поляна".

Аби забезпечити соціальний захист працівників і непрацюючих пенсіонерів - чле-нів первинної профспілкової організації Канівської ГЕС, на підприємстві запроваджено виплату одноразової грошової допомоги на лікування та проведення складних медичних обстежень, лікування та протезування зубів, на поховання працівника, непрацюючого пенсіонера або їх близьких родичів, а також у зв'язку з юві-лейними днями народження, при народженні дитини, при вступі вперше до шлюбу або в зв'язку із скрутним сімейним становищем.

До речі, цього року при народженні дитини працівникам Канівської ГЕС, окрім профспілкових 1500 грн., надають і 20000 грн. від "Укргідроенерго". Передбачено в кошторисі профспілок статті витрат на грошове заохочення членів профспілки, грошові винагороди, благодійну допомогу.

1 липня 2018 року розпочала діяти Програма добровільного медичного страхування працівників ПрАТ "Укргідроенерго". В рамках добровіль-ного медичного страхування товариство разом із первинними профспілковими організаціями повністю забезпечує по-криття витрат співробітників за обраними програмами.

Страховий пакет для працівників Укргідроенерго включає всі види медичної допомоги: амбулаторно-поліклінічну, невідкладну, стоматологічну, діагностику, забезпечення ме-дикаментами на всій території України та можливість застрахувати рідних. Значною перевагою програми є також цілодобова організаційно-інформаційна підтримка, постійна підтримка зв'язку із персоналом медичних закладів, наявність договорів із аптечними мережами, що забезпечує швидку доставку медикамен-тів для кожного застрахованого працівника. У рамках цієї програми медичне страхування цьогоріч було оформлено 49 працівникам станції.

Окрім того, на підприємс-тві запроваджено щомісячну виплату матеріальної грошової допомоги непрацюючим пенсіонерам. У 2018 році її отримали 122 особи. 40 праців-ників пройшли медобстеження в Інституті серця. Трьом працівникам оплачено лікування в медичних закладах (операція на нирках, операція на серці, додаткове обстеження в Інституті серця).

Погодьтеся, таким соці-альним пакетом не зможе похвалитися жодне інше підпри-ємство на Канівщині.

 Окрім оздоровлення й ма-теріальної допомоги, профспілкова організація на ГЕС займається організацією культурно-масових заходів для працівників. У 2018 році на Канівській ГЕС було організовано і проведено 15 таких заходів. Окрім них колектив електростанції взяв участь у міських заходах, таких як День міста, День вишиванки.

Так, на початку березня на підприємстві було організовано виставку творчих робіт працівників "Весняний сонцесвіт", присвячену початку весни. На виставці були представлені роботи в різних жанрах декоративно-прикладного мистецтва: вишивка бісером, хрестиком, картини, написані аквареллю та олівцем, в'язання шпицями та гачком, прикраси з бісеру, скульптурна ліпка, іграшки ручної роботи. Усі автори робіт були нагороджені заохочувальними призами.

Окремої уваги заслуговують спортивні досягнення працівників Канівської ГЕС.

Перше, що потрапляє на очі, коли переступаєш поріг прохідної ГЕС - скляна вітрина із спортивними нагородами - кубками і медалями, отриманими спортсменами станції в різні роки.

Працівники станції багато років поспіль займаються настільним тенісом, футболом, волейболом, шахами, гирьовим спортом. Для тренувань тут використовують спеціально облаштовану кімнату та орендують спортивну залу в Канівського коледжу культури і мистецтв. Цього року футбольна команда Канівської ГЕС брала участь в чемпіонаті міста Канів, де виборола почесне друге місце.

На станції діє збудована руками працівників сауна, в якій після важкого трудового дня можуть відпочити любителі попаритися. Працює їдальня, де пригощають смачними обідами, є бібліотека із великим вибором літератури на будь-який смак. Є на станції і свій сад, і теплиця.

Не забувають на Канівській ГЕС про ветеранів і пенсіонерів, які присвятили роки свого життя роботі на станції.  Серед них Тамара Іванівна Яковенко, Олександр Костянтинович Панфелюк, Ірена Михайлівна Івченко, Мирон Пантелейович Резніченко, Раїса Антонівна Мірошніченко, Надія Іванівна Лисенко, Тетяна Пилипівна Сергеєва, Надія Григорівна Іващенко, Федір Костянтинович Андрущенко і ба-гато інших.

Пенсіонери, в залежності від стажу, відпрацьованому на ГЕС, отримують добавку до пенсії, вони часті гості на святах, що відзначаються у колективі Канівської ГЕС. Минулого року профспілкова організація Канівської ГЕС передплатила для пенсіонерів річні комплекти газети "Дніпрова Зірка".

Турбуються працівники ГЕС не лише про власний добробут, а й про місто, в якому живуть. Так, у 2017 році за ініціативи та безпосередньої участі колективу філії "Канівська ГЕС" було  відновлено фасад однієї з найвеличніших пам'яток Черкащини й Канева - Успенського собору.

Можливо, саме тому, що на Канівській ГЕС турбуються про своїх працівників так, як на жодному підприємстві міста, влаштуватися на роботу сюди вважається великою вдачею. Не дивно, що за батьками на ГЕС приходять працювати їхні нащадки, продовжуючи славні династії енергетиків.

А Канівська ГЕС і надалі залишається взірцем для наслідування для інших підпри-ємств Канівщини в плані всебічної турботи про своїх працівників і пенсіонерів.

Марина ДОРОШЕНКО


8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка