Середа, 19 червня 2019 року 14:20
   Четвер, 9 травня 2019 року
  № 2019.037.038
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяОб’єднання територіальних громад – це…
КРОК ДО ФОРМУВАННЯ в Україні громадянського суспільства, підвищення відповідальності простих громадян за долю свого краю та їх більш активної участі в місцевому самоврядуванні
НЕ цікавить
ПОЖИВЕМО - побачимо
ПОРОЖНЯ ЗАТІЯ, нічого доброго від неї не варто очікувати
ПСЕВДОРЕФОРМА, черговий відволікаючий маневр влади з метою затуркати людям голову, а самим продовжувати красти
РЕАЛЬНИЙ СПОСІБ покращити життя людей, зробити об’єднані громади заможнішими
Результати


Курсы валют на PROext

Кому довірять люди посаду голови Межиріцької громади?
Автор: від 20 грудня 2018 року

23 ГРУДНЯ – ВИБОРИ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ >>>>>

Лічені дні залишилися до виборів у об'єднані територіальні громади, призначені на 23 грудня ц.р. Перед виборцями постає питання, кому ж віддати перевагу, за кого проголосувати? До Межиріцької ОТГ увійдуть вісім сіл Канівського району: Межиріч, Лука, Бабичі, Кононча, Гамарня, Хмільна, Хутір-Хмільна та Михайлівка. У цих населених пунктах незадовго до виборів Центр аналітичних досліджень Pragma (м.Черкаси) провів соціологічне опитування, результати якого показали - майже половина респондентів вважає об'єднання територіальних громад перспективною справою, яка дасть нові можливості для розвитку сіл. На сьогодні у цих селах готові прийти на вибори і проголосувати 84% виборців.

На запитання соціологів про найважливіші проблеми, що потребують першочергового вирішення, респонденти назвали: налагодження роботи громадського транспорту (49,25%), освітлення вулиць (47,4%), доступність і якість медичного обслуговування (41,4%), зростання вартості комунальних послуг (33,3%) стан доріг (32,8%).

На посаді голови Межиріцької об'єднаної територіальної громади виборці хочуть бачити людину, яка відповідає наступним морально-етичним цінностям: чесність, доброзичливість, людяність, енергійність, відповідальність, порядність. Як показало опитування, безперечним лідером симпатій виборців є Іван Чупилка, за якого готові віддати свої голоси майже 42% опитаних.

 

Василь Бучацький,

завідуючий Межиріцькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини:

- Я працюю в амбулаторії з 2011 року. Рік тому в амбулаторії не було води. Звернувся із цією проблемою до Межиріцького сіль-ського голови  Івана Чупилки. І допомога не забарилася - питання було вирішене вже за кілька днів. Наразі ми чекаємо на придбання для амбулаторії нового твердопаливного котла, який дасть можливість значно заощадити витрати на опалення. Іван Володимирович взявся встановлювати такі котли в усіх соціальних установах. Він підтримує створення в громаді територіального центру, який опікуватиметься одинокими людьми похилого віку. Я впевнений, що нашим селам потрібен саме такий, молодий і завзятий голова об’єднаної територіальної громади, який сприятиме розвитку системи сільської медицини, і не тільки. Скажу відверто, всі перспективні плани я пов'язую саме з його головуванням.

 

Іван Кононенко,

заступник директора фермерського господарства "Русичі":

- У Івана Чупилки є порозуміння з "основою села" - дрібними сільськогосподарськими  виробниками. Він допомагає нашому господарству, і я впевнений, він допомагатиме іншим, хто з'явиться в межах об'єднаної територіальної громади. А дрібні сільськогосподарські виробники - це робочі місця, наповнення бюджету, соці-альна складова допомоги селу. Конструктив у стосунках виливається у злагоджену, взаємовигідну співпрацю: місцеві підприємці не відмовляються допомагати у вирішенні соціальних проблем громади, а сільський голова не залишається осторонь наших проблем.

 

Петро Кононенко,

директор фермерського господарства "Русичі":

- Особливістю Івана Чупилки є його позитивне ставлення до роботи. Навіть у скруті бюджету села він намагається знаходити варіанти для вирішення поточних проблем. Не боїться брати активну участь у вирішенні спірних питань із великими сільгоспвиробниками. Енергійний і небайдужий - йому до всього є діло. А це має величезне значення, коли людина представляє інтереси всієї громади. Якщо говорити про перспективи майбутньої об’єднаної громади, то я можу запевнити, що Іван Чупилка ніколи не відвернеться від маленьких сіл, а вирішуватиме їх проблеми на рівні інших.

 

Григорій Марченко,

директор Межиріцького краєзнавчого музею на громадських засадах, голова місцевої ветеранської організації:

- Я переконаний, що керувати Межиріцькою об’єднаною територіальною громадою повинна молода і освічена людина, яка зможе розібратись у всіх "премудростях", що їх принесе створення ОТГ. Це і нові програми, гранти, реалізація яких потребує вдумливості, креативності та енергійності. Думаю, що найуспішніше з цим справиться Іван Чупилка. Він уже попрацював сільським головою, отримав добрий досвід і, головне, відповідально ставиться до своїх безпосередніх обов'язків. Підтримує культуру та історію села. Саме за його сприяння нам вдалося відкрити в селі унікальний краєзнавчий музей. Я думаю, що коли його оберуть головою ОТГ, він триматиме питання розвитку краєзнавства, історії та культури на належному рівні.

 

Оксана Потужня,

директор Межиріцької ЗОШ І-ІІІ ступенів:

- Чому я підтримую Івана Володимировича Чупилку? Відповідь проста. За той період, відколи він став сільським головою, в нас пов-ністю оновлено навчально-методичну базу школи, закуплено нові меблі, зроблено ремонти навчальних приміщень, учні початкових класів забезпечені в закладі безкоштовним харчуванням. Жодного разу Іван Володимирович не відмовив нам у вирішенні нагальних проблемних питань, які виникали в Межиріцькій школі під час роботи. Це добросовісна, енергійна і завзята людина. Я впевнена, що він справиться і розвиватиме освітню сферу об'єднаної територіальної громади. Тому я не просто його підтримую, а йду на вибори в складі його команди, щоб допомагати не словами, а на ділі.

 

Сергій Якименко,

директор ЯСП "Пономар":

- Я підтримую кандидатуру Івана Володимировича Чупилки на посаду голови нашої об’єднаної територіальної громади насамперед через те, що він молодий, енергійний і водночас перспективний фахівець. Перебуваючи на посаді Межиріцького сільського голови, він організовує роботу з кожним роком дедалі краще й краще. Межиріцька об’єднана громада матиме з таким головою кращі перспективи для розвитку. Я підтримував, підтримую і буду підтримувати Івана Володимировича в усіх його проектах і починаннях.


8 червня
>> Горящие туры на Мальдивы из Киева
Далі...

7 червня
>> Что такое процедура ИКСИ и ее особенности?
Далі...

>> Высокая влажность и осушители воздуха
Далі...

30 травня
>> Детский ортопедический матрас: основные правила выбора
Далі...

3 травня
>> Деталь авто, яка допоможе не забруднювати планету
Далі...

1 травня
>> Лечение простатита в Запорожье методом ударно-волновой терапии дает результат!
Далі...

7 квітня
>> Кріпильні елементи - анкерні кріплення
Далі...

30 березня
>> Скільки цинку ми «з'їдаємо»?
Далі...

>> Top Car Profi - украинский аккумулятор для легковых автомобилей
Далі...

10 березня
>> Светильники светодиодные: простота и эффективность
Далі...

>> Выбор кухни: готовая или по индивидуальному заказу
Далі...

18 лютого
>> Как найти подходящий антипролежневый матрас? Большой выбор, доступные цены на матрасы для лежачих больных в магазине «Допомога»
Далі...

>> Добыча природного камня и его переработка в Украине
Далі...

14 лютого
>> Ждём от весны подарков для автолюбителей
Далі...

>> Имплантация зубов в стоматологической клинике Наноклиник
Далі...

3 лютого
>> Что такое аренда посуды
Далі...

30 січня
>> Где купить хороший аппарат ударно-волновой терапии в Украине?
Далі...

23 січня
>> Консультация детского психолога, психологический центр Э.А. Помыткина
Далі...

>> Спальня у скандинавському стилі від дизайн студії Ірини Карликової
Далі...

>> Лечение наркомании в Киеве в рамках психосоциальной адаптации
Далі...

9 січня
>> Автомобили с аукционов Канады и доставкой в Украину от Trizub Auto
Далі...

2 січня
>> Торт для детей на заказ в Киеве от Candy World
Далі...


>> Жниварські пісні
ІШЛИ ЖЕНЦІ  ЖИТО  ЖАТИ «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка