Четвер, 25 квітня 2024 року 23:55
   Четвер, 18 квітня 2024 року
  № 2024.16
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Благодійниця й меценатка Людмила Русаліна бере участь у позачергових виборах до Верховної Ради України
Автор: від 8 липня 2019 року

ВИБОРИ-2019 >>>>>

Cучасна, ділова жінка, громадська діячка, благодійниця, Президент групи компаній "ПетРус" Людмила Русаліна несподівано стала лідеркою парламентських перегонів за даними соціологічного опитування у Золотоніському, Канівському та Черкаському районах. Хто вона - Людмила Русаліна? Чому вирішила балотуватися в народні депутати України, яким бачить шлях до змін у країні — читайте в нашому інтерв'ю.

- Ви народилися в Радянському Союзі. Сьогодні неодно-значне ставлення до тих часів. Що для себе винесли з дитинства?

- На мій погляд,  із кожного часу треба для себе виносити те, що є позитивним й корисним. Я вважаю, нам як нації, це б також не завадило! Як на мене, з СРСР варто переймати досвід системи надання соціальних гарантій і можливостей кожній людині, саме той блок соціальних ліфтів, який був би доречний і корисний сучасній Україні.

- Які були Ваші перші кроки на теренах бізнесу?

- Взагалі, перші кроки у бізнесі були досить давно. Маючи двох ді-тей на руках наприкінці 80-х і фактично не маючи чим їх годувати, я, розуміючи всю відповідальність, купила товару й вирушила до сусідньої Польщі торгувати. Так я працювала і заробляла для своєї сім'ї.

Згодом почалися перші кроки в системному бізнесі в Україні. У мене був непоганий досвід, який я отримала, працюючи в державному під-приємстві "Укрімпекс", а ще - репутація та бажання працювати. Так і почалася моя дорога у бізнесі.

- Коли до Вас прийшов перший успіх?

- Коли мене запросили на міжнародний конкурс "Золоті торгові марки України". Неочікувано для мене мої торгові марки отримали найвище визнання експертів. Приймаючи на сцені кубок, як нагороду, в той самий момент я зрозуміла, що це успіх! Успіх усього мого колективу! Ми змогли це зробити разом.

- Що для вас означає успіх?

- Для мене сьогоднішньої успіхом було б, якби я змогла змінити нашу країну на краще.

- Назвіть декілька складових успіху Людмили Русаліної.

- Професіоналізм, працездатність, уміння підібрати та надихнути команду, націленість на результат, досягнення мети, наполегливість, елементи творчості.

- Як відомо, Муза не дуже постійна особа. Інколи приходить, інколи не докличешся. Чи є у Вас секрети натхнення?

- Натхнення для мене - це мої діти. Це моя віддушина, як у творчості, так і в житті. Обійми з дітьми - найкраще що може бути, це щедре наповнення енергією життя.

- А що для Вас було найважчим випробуванням у бізнесі?

 - Незаконне втручання силових структур у діяльність підприємств. Далеко не всі люди бізнесу витримують цей натиск.

- Як відновлювалися?

- Брала дітей та їхала подорожувати у наймальовничіші куточки України та світу.

- Коли зазвичай починається Ваш день?

- Робочий день починається о 9-й годині ранку, прокидаюся звісно раніше.

- Коли закінчується день?

- Закінчується зазвичай пізно, для відпочинку та сну залишається 5-6 годин.

- Ваш успіх - справа Ваших рук. Чи будете Ви допомагати своїм дітям в їхніх починаннях?

- Діти повинні досягати всього своїми силами. Така психологія: якщо матеріальні цінності "падають на голову", людина перестає їх цінувати. Допомагати порадою, в першу чергу, мотивувати, особливо на самому початку, - правильно. Радіти їх успіхам, підтримувати їх прагнення, але не робити за них! Не виконувати забаганки, не підносити нічого на блюдечку. Діти повинні самі будувати своє життя.

- Бути жінкою в бізнесі - це плюс чи мінус?

- У бізнесі, як і в будь-якій іншій сфері, важливо бути професіоналом і трудоголіком. Як жінка-керівниця, я розумію важливість врахування гендерних та інклюзивних питань у робочих процесах. Своїм власним прикладом я демонструю, що жінка в бізнесі - це природньо.

- Конкуренція - обов'язкова складова бізнесу. Який метод боротьби з конкурентами практикуєте Ви?

- Моє правило бізнесу - завжди діяти чесно і відкрито. Я прагну конкурувати високою якістю продукції та послуг групи компаній "ПетРус". Важливо "горіти" кожною ідеєю, проектом, з любов'ю створювати унікальні продукти, орієнтуючись на кращі світові бренди і потреби покупця, - тоді конкуренти не страшні.

- Яких дотримуєтесь принципів у бізнесів?

- Послідовність, чесність і відповідальність.

- Ваше життєве кредо?

- Робити світ навколо кращим!

- Чи лишається у Вас час на родину?

- Це для мене найболючіше питання, адже мама завжди хоче якнайбільше часу проводити із своїми дітьми, тим паче, їх у мене п'ятеро. Я намагаюся бути турботливою ма-мою, незважаючи на шалену зайнятість. Допомагаю дітям із шкільними завданнями, часто у вихідні ми відпочиваємо разом на природі, намагаюся дослухатися до їх проблем і потреб. Для мене, як і для будь-якої жінки, надважливим є їхнє життя, розвиток та здоров'я. Насправді, діти це радість і величезне щастя. Їх потрібно любити і виховувати сво-їм прикладом.

- А Ви впевнені, що політична або громадська діяльність залишить Вам час на родину?

- Не впевнена (сміється), але це я роблю, в тому числі, і для майбутнього своїх дітей. Адже вони мають жити у вільній, успішній і щасливій країні, де люди посміхаються, а не плачуть!

Я забезпечена людина і можу жити де завгодно, у наймальовни-чішому куточку  світу, але я хочу жити саме в Україні - заможній, процвітаючій, розвиненій державі.

- А що Вас пов'язує з Черкащиною?

- Я закохалася в Черкащину та її мешканців. Багато часу тут проводжу, спілкуюся з людьми. До того ж, на Черкащині живе дядько мого біз-нес-партнера. Ми з ним разом пліч-о-пліч уже 29 років.

- Практично все своє свідоме життя Ви займаєтеся благодій-ністю, як почалася ця історія? Чи вважаєте Ви це обов'язком кожної забезпеченої людини?

- Це, звичайно, не обов'язок. Це, скоріше, порив і прагнення душі. І моє глибоке переконання, що це є соціальною місією кожної людини бізнесу. Мені це приносить колосальне задоволення. Навколо так багато страждання і болю - як можна пройти повз? Особливо зараз, коли так багато людей опинилися в зоні військового конфлікту, втратили свій дах, землю, близьких... Найбільше в цій ситуації страждають діти. І сьогодні реальна допомога до них приходить тільки від небайдужих людей - волонтерів, тих, хто ділиться своїм теплом і підтримує матері-ально.

Вперше я побачила, як жінка від душі допомагає іншим на прикладі Людмили Кучми. Ми разом відвідали дитячий будинок у Черкасах, і я була просто вражена і захоплена її діяльністю у фонді "Україна - дітям", потім я декілька років очолювала Черкаське відділення цього благодійного фонду. Для себе я зрозуміла, що хочу допомагати дітям-сиротам і дітям у складних життєвих обставинах, зробити їхнє життя кращим, додати радості, сприяти вті-ленню їхніх прагнень і мрій.

Як мати п'ятьох дітей, я чудово знаю, наскільки цінна любов і підтримка для кожної дитини, як важливо створити сприятливі умови для розвитку та реалізації потенціалу всіх українських дітей. Щасливі і талановиті діти - це успішні та гармо-нійні дорослі, які творитимуть нову - справедливу та квітучу Україну!

- Ви - засновниця Благодійного фонду "Разом", розкажіть про цей фонд докладніше.

- Місія Благодійного фонду "Разом" - об'єднати всіх прогресивних, талановитих, небайдужих і патріотично налаштованих українців для спільної системної роботи на благо нашої держави, з метою разом під-тримувати цікаві культурні, мистецькі, наукові та освітні проекти і разом будувати нову мирну, багату та квітучу Україну.

- Які найуспішніші проекти Ви реалізували як благодійник цього року?

- Щороку я підтримую десятки соціальних, культурних і мистецьких проектів: фестивалі для талановитих дітей, проект арт-реабілітації для дітей із прифронтової зони, спільні з Мариною Кінах благодійні заходи для дітей з особливими потребами, численні всеукраїнські та міжнародні фестивалі юних талантів - "Країна щасливих дітей", "Надія Нації", "Міні Міс і Містер України", "Світ талантів" та багато інших. Я радію з того, що причетна до мистецтва: постановка знаменитого ба-лету "Жізель" хореографа Раду Поклітару, балету "Спартак", "Лебедине озеро", кінофестивалю "Молодість", Українського павільйону на Каннському кінофестивалі, різноманітних мистецьких акцій: "Менухін 100" "Здоров'я, стиль і мода", "Київські лаври", "Я козачка твоя, Україно", "Тарасова гора" та інших. Цей перелік щотижня поповнюється.

- Чи були проекти саме на Черкащині, які впроваджував Ваш фонд "Разом"?

- Так, звісно. На Черкащині ми започаткували конкурс дитячих малюнків "Мирна Україна", переможці якого отримали грошові премії, а картини згодом ми розіграли на благодійному аукціоні. Нам вдалося зібрати 70 000 грн., які ми передали сім'ям загиблих воїнів АТО. Для талановитої творчої молоді наш фонд став генеральним спонсором регіональної Ліги сміху у Золотоноші, повністю взявши на себе усі витрати. Благодійний фонд "Разом" організував безкоштовні циркові вистави для дітей по всій області. Окрім того, понад 20 проектів області отримали нашу фінансову під-тримку: фільм-переможець Канівського кінофестивалю отримав від фонду гран-прі 20000 гривень, ми профінансували вихід тактильних посібників для незрячих дітей Черкас, жителям Черкаського геріатричного пансіонату допомогли фінансово, школам Золотоніського району, військовим, які дислокуються в Золотоноші, спонсорували поїздки вчителів та учнів шкіл Черкащини на різноманітні конкурси, олімпіади, семінари, долучаємося і до випуску літературних і наукових творів тощо.

- Це все проекти в освітній, культурній сфері. Ви хочете домагатися змін у регіоні, країні. У чому ці зміни Ви бачите першочергово?

- Існує чіткий суспільний запит на оновлення країни. Оновлення практично у всьому. До президентських виборів соціологи говорили про наднизький рівень довіри до влади в країні. Вибори це підтвердили. 73% громадян проголосували не лише проти президента Порошенка, а й проти Верховної Ради та Кабміну, які діяли неефективно. Тобто, всі ці роки в країні щось відбувалося всупереч очікуванням людей! Не ті реформи робили, не в тому напрямку розвивали країну. Забагато говорили про зростання економі-ки, тоді як насправді люди ставали біднішими, а дрібний і середній біз-нес взагалі припиняв діяльність.

Для цього й існують вибори. Лю-ди проголосували за Зеленського і за зміни. Тому кожна людина має підтримувати його намір реформувати країну та знищити корупцію - це першочергова задача. Запустити механізм реальних змін і оновити владу. Далі вже задачі за напрямками. Боротьба з корупцією, треба прийняти закон про лобіювання і виводити економіку з тіні, ухвалити закони про детінізацію економіки. Виводячи цілі сегменти бізнесу з тіні, отримувати набагато більше податків, які підконтрольно спрямовувати на підвищення зарплат, пенсій і соціальну сферу. За рахунок детінізації знижувати податки на легальний бізнес. Законодавчо більше адміністративних можливостей та ресурсу залишати в регіонах. Спрощення всіх державних процедур адміністрування. Все це останні десятиліття було ускладнено і ставало частиною маніпуляцій на державному рівні. Це треба законодавчо жорстко припинити.

- Саме тому Ви вирішили балотуватися до Верховної Ради?

- Я понад двадцять років займаюся благодійною та громадською діяльністю за межами мого бізнесу. І ніколи не брала участі в жодних виборах, не була в політичних парті-ях і не брала участі в кампаніях. Але останнім часом почала приділяти більше уваги Черкащині, зокрема, Золотоноші, Каневу та Черкасам, де територіально ведеться бізнес наших компаній і де ми сплачуємо чималі суми податків.

Я зацікавлена в зміні ситуації в регіоні і в країні в цілому. Адже не є секретом, що в Україні зараз фактично кризовий стан - корупція, розвал соціальної та медичної сфери, люди бідують, нереально високі ціни на комунальні послуги, погані дороги. Черкащина за останні роки перетворилася на депресивний регіон, і молодь вже перестає бачити своє майбутнє тут і їде за межі тої самої Золотоноші, Канева - туди, де є розвиток, є робочі місця і де вища якість життя.

Я і моя компанія зацікавлені в розвитку регіону. Бо ми не бажаємо, та й не зможемо, перенести свій бізнес у регіони, де більше виробничих ресурсів. Тому, крім іншого, мусимо займатися і громадською діяльністю. Це соціальне навантаження бізнесу. І, підкреслюю, - міс-цевого бізнесу, яким є наші виробництва в регіоні.

- Коли Ви ухвалили рішення балотуватися?

- По-перше, на кожній зустрічі під час наших заходів неодмінно обговорювали ситуацію, що склалася в регіоні, і шукали шляхи вирішення. Люди сподіваються і чекають на  депутата, який би став захисником інтересів мешканців округу, а не грався в політичні ігри і постійно мі-няв партійність. По-друге, я справді дійшла висновку, що того, що я роблю зараз на окрузі, вже явно недостатньо, і для реалізації ідей просто було б добре представляти регіон у Верховній Раді і впливати на процеси формування стратегії його розвитку. Тому зваживши всі "за" та "проти", я ухвалила рішення взяти на себе таку відповідальність.

- Що має робити депутат-мажоритарник на окрузі? Як Ви ставитеся до того, що окремі депутати власноруч фарбують парканчики та укладають тротуарну плитку?

- Інколи стає смішно дивитися. Це популізм, адже фарбувати парканчики чи класти плитку мають комунальники. У них це краще виходить. А от завдання депутата - змусити працювати місцеву, районну та обласну владу, примусити їх виконувати свої службові обов'язки та українське законодавство в частині виконання бюджету. Адже формально у нас задачі дублюють по кілька управлінь на всіх рівнях, а якщо ви спробуєте знайти крайнього, хто б відповів, скажімо, за стан доріг, то навряд чи зможете зробити це. Кругова порука. Це неправильно.

-  Які  основні тези Вашої програми?

- Моя програма  доволі проста і зрозуміла кожному виборцю. Там немає популістських обіцянок, а є реальні кроки, які ми маємо зробити разом з моїми виборцями - законодавчі зміни у країні, такі як вивід економіки з тіні, за рахунок цього ми отримаємо підвищення зарплат і пенсій, зниження тарифів, розвиток регіону та значне підвищення рівня життя кожного українця.

- Дякуємо Вам за інтерв'ю, за щиру та відверту розмову. Бажаємо перемоги та натхнення. Споді-ваємося, що зможемо з Вами зустрітися через деякий час, вже з народним депутатом Людмилою Русаліною і поспілкуватися щодо втілення в життя ваших ідей.

- Дякую Вам. Однозначно, я буду звітувати перед своїми виборцями. Я готова нести відповідальність за кожен крок у реалізації моїх ініціатив. До зустрічі!

Підготувала Ольга ЯРОШЕНКО


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка