Вівторок, 16 квітня 2024 року 20:50
   Четвер, 11 квітня 2024 року
  № 2024.15
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Для людей в ім’я України
Автор: від 4 липня 2019 року

ПОЗИЦІЯ >>>>>

Звіт кандидата в народні депутати по виборчому округу №196 Ірини ВАННИКОВОЇ за час роботи на Черкащині

За 450 днів я проїхала Черкащиною 150 000 кілометрів і провела сотні зустрічей із близько 15 000 людей. За цей час ми разом з командою побували у 18 ОТГ, в 74 сільських та селищних радах. Фінансово підтримали 127 навчальних закладів, зокрема, 3 коледжі, 5 ліцеїв, 87 шкіл та 20 дитсадочків.

Ми реалізували медичні проекти в Городищенському, Канівському, Корсунь-Шевченківському, Тальнівському, Шполянському, Катеринопільському та Лисянському районах. Окрім того, я передала допомогу на облаштування та розвиток у 62 ФАПи та 37 амбулаторій.

Ми визначили основні проблеми Надросся: за-криття фельдшерсько-акушерських пунктів, поштових відділень та шкіл. Погані дороги, неякісна медицина, брак робочих місць та низькі заробітні плати - сьогодні це реалії, з якими ми зіштовхуємося щодня.

Наша організація "Розвиток територіальних громад" активно допомагає людям у вирішенні цих та інших проблем на місцях. Ми стали просвітницькою платформою та навчальним майданчиком, налагоджуємо співпрацю голів ОТГ та інвесторів.

Наша організація регулярно проводить навчання для голів ОТГ, депутатів місцевих рад, старост та громадськості щодо наступних питань:

— як заробляти кошти на місцях;

— як залучати інвестиції;

— як відкривати під-приємства та створювати робочі місця;

— як співпрацювати з бізнесом;

— як ставати успішними.

Я особисто подала петицію на ім'я президента щодо права громад самим вирішувати долю життєво необхідних соціальних об'єктів - шкіл, ФАПів, поштових відділень.

Здорові люди - здорова громада!

Найболючішою темою для людей є медична допомога. На жаль, саме у селах ця проблема відчувається найгостріше. Лю-ди скаржаться на масове закриття ФАПів, скорочення працівників амбулаторій. Така невтішна статистика згубно відобража-ється на всіх населених пунктах.

Ірина Ванникова побувала у 62 ФАПах та 37 амбулаторіях.Вона знає про складну ситуацію із медициною в сільській місцевості, тому завжди допомагає із придбанням ліків, медичного обладнання та ремонтом закладів. 

Вона спільно з ТОВ "НВФ "Урожай" холдингу МХП ініціювала проект "Здорові люди - здорова громада", спрямований на забезпечення медичними послугами жителів маленьких сіл. У межах проекту по області почали курсувати мобільні медпункти, де люди можуть безкоштовно отримати консультацію лікарів різ-них профілів.

Ірина Ванникова ініціювала також програму "Робота кардіолога і мобільної стоматології в селах" та пілотний проект "Лікарі для села", завдяки якому до громад щомісяця виїжджає комплексна медична бригада з мамографом.

Маємо пам'ятати, що здоров'я кожного - здоров'я всієї країни.

Інвестиції в освіту дітей - інвестиції в майбутнє України!

Сьогодні в Україні кожна четверта школа - малокомплектна, тобто в ній навчається менше 100 дітей (в середньому по 10 учнів у класі). Проблема низької наповнюваності класів характерна, здебільшого, для сільської місцевості. Відтак болісне питання про закриття шкіл залишається відкритим.

Ірину Ванникову турбує розвиток навчальних та освітніх закладів. За період своєї роботи як керівник со-ціальних проектів МХП вона відвідала 87 шкіл та 40 садочків, активно відстоюючи та пропагуючи право сіль-ських шкіл на існування.

Однією з головних проблем є створення опорних шкіл, нестача коштів та погане матеріально-технічне забезпечення. Вирішенням саме цих питань і займається громадська діячка: допомагає із ремонтом навчальних закладів, із придбанням новітньої техніки, спортивного обладнання та форми для учнів.

Ірина Ванникова розробила та зареєструвала електронну петицію до Президента України "Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень". Вона переконана, що закривати, змінювати чи  перепрофільовувати сільські заклади освіти, медицини, поштові відділення можна тільки за рішенням сільської громади.

Культура - це шлях до розвитку

Українці - це культурна нація, яка сформувалася на давніх традиціях. Маємо берегти їх, щоб не втратити свою ідентичність.

Саме Черкащина вважається осередком талантів України. Ірина Ванникова зустрілась з сотнями жінок та чоловіків, які вражають своїми уміннями. Це рукодільниці, вишивальниці, артисти, співаки, поети, письменники, самобутні майстри. Ірина Ванникова надала фінансову допомогу більш ніж 55 будинкам культури та 10 музеям. Вона відвідала щонайменше 100 культурних заходів, майже кожен підтримала фінансово.

Під час Всеукраїнського фестивалю патріотичної козацької творчості ім. Миколи Моцика пані Іринаотримала почесну відзнаку - орден Святої Богородиці.

Ванникова особисто познайомилася із близько 40 народними творчими колективами та допомогла їм придбати необхідну апаратуру та концертні костюми.

Нам важливо зберегти та підтримати наш культурний спадок. І в цьому наша спільна відповідальність.

Селу - збереження поштових відділень!

До закриття шкіл та невизначеної ситуації з ФАПами у селах додалася ще одна проблема - скорочення кіль-кості листонош та поштових відділень. Як вважає Ірина Ванникова, листоноші - це люди із важливою соціальною функцією, які доставляють не лише пошту, але й ліки та пенсії. Інколи навіть виконують роль місцевих ЗМІ. І це за зарплату, якої часто навіть не вистачає, щоб полагодити велосипед - головний їхній транспорт.

Саме тому Ірина Ванникова не змогла оминути увагою такий важливий інфраструктурний об'єкт як пошта. Відтак вона особисто від-відала  близько десятка поштових відділень та фінансово допомогла з придбанням необхідного. Зараз громадська діячка відстоює право на їхнє існування, адже без думки громади поштові відділення закривати не можна. Це є одним із пунктів петиції до президента "Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень", ініціаторкою якої є Ірина Ванникова.

З турботою про захисників

Війна на сході стала кривавою раною на тілі України та в серцях багатьох україн-ців. Нашим воїнам важко повертатися до мирного життя, вони та їхні родини потребують уваги та підтримки з боку держави та суспільства.

Саме це спонукає Ірину Ванникову не просто організовувати зустрічі з учасниками бойових дій, а й спілкуватися з ними та їхніми сім`ями особисто. Займаючись громадською діяльністю, Ванникова здійснила вже 32 таких візити. А знаючи про фінансові труднощі у сім'ях військовослужбовців, вона охоче допомагає та підтримує їх не лише словом, але й ділом.

Із першого дня війни громадська діячка займається волонтерством та особисто відвідує зону бойових дій, щоб підтримати наших воїнів, передати продукти харчування, амуніцію та малюнки від дітей. І сказати головне, - українці шанують їхню мужність та відвагу.

Ірина Ванникова не обмежується лише словами. Вона наполегливо добивається, щоб їм дали обі-цяну державою землю, виборює у місцевих чиновників право зробити прозорою, відкритою та доступною для широкого кола громадськості систему земельного кадастру.

Серед пріоритетів Ірини Ванникової - запровадження Програми під-тримки сімей військових; соціальний захист їхніх родин; розширення переліку пільг для батьків, дітей та дружин солдатів і постій-ний громадський контроль за розподілом цих пільг тощо.

Програми, ініційовані Іриною Ванниковою:

— створення проекту "Здорові люди - здорова громада";

— програма "Робота кардіолога і мобільної стоматології в селах";

— старт пілотного проекту "Лікарі для села", завдяки якому до громад щомісяця виїжджає комплексна медична бригада з мамографом;

— програма "Низький уклін батькам за синів, які служать в зоні ООС та Збройних силах України";

— постійна підтримка сімей військових;

— програма "Рідний край - моя Черкащина";

— постійна підтримка екскурсійних подорожей учнів, батьків та вчителів місцями  історичної і культурної спадщини рідного краю;

— постійне проведення Форумів громадських ініціатив;

— програма "Право громад на владу";

— постійна підтримка талановитої молоді, призерів обласних та Всеукраїнських олімпіад;

— постійна підтримка фестивалів, культурно-мистецьких заходів та аматорських колективів Черкащини;

— електронна петиція до Президента України "Про право громад на збереження і розвиток інфраструктури шкіл, медичних закладів та поштових відділень.

Підготував Дмитро ЗАХАРЧЕНКО

sitnik, 13 липня 2019, 04:24

  Черкащани порушили проблему:"як заробляти кошти на місцях". Слід жінкам повернутися до старовинної прядки,а не до ораторської практики; розвивати ниткопрядіння, для жінок села подати більше робочих місць із льонарством, посівами коноплів для ниткопрядіння, загалом, для виробітку тканин і бинтів для поранених, як-то робили знатні повитухи і народні цілительки античних часів філософа Сократа (майевтика Сократа -теорія повитухи). Ось хороший приклад у льонарстві: у хуторі Лізки на Канівщині, на обійсті діда Пасічного Петра Дмитровича вихователі Марія Юхименко, Тетяна Ганжа посіяли ділянку льону для відродження сільської галузі льонарства, ткацтва, ниткопрядіння та профорієнтації молоді у селі. Хочемо запропонувати на Черкаську ткацьку фабрику.Олександр Ситник, студент.На польовій практиці. Канівщина.



28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка