Понеділок, 9 грудня 2019 року 18:51
   Четвер, 28 листопада 2019 року
  № 2019.095.096
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Зворушливий вальс та сльози смутку
Автор: від 4 липня 2019 року

ВИПУСКНИЙ — 2019 >>>>>

130 канівських школярів відсвяткували випускний

Зворушливий шкільний вальс, нагороди за здобутки у навчанні, тривожний і водночас щасливий момент прощання із школою – у Каневі 130 випускникам навчальних закладів міста «дали путівку» в доросле життя.

Минулого тижня у Канівському міському будинку культури відбувся загальноміський святковий вечір для випускників шкіл. Цьогоріч завершили навчання у середніх школах міста 130 випускників, із яких 9 випускників із Ка-нівської санаторної школи-інтернату та три особи, котрі завершили своє навчання у школах екс-терном.

У святковому залі звучали теплі слова прощання з рідними школами, настанови вчителів та директорів навчальних закладів, привітання медалістів.

На урочистості з нагоди випуску канівських школярів запросили і постійного партнера канівської громади – народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Голуба Владислава Володимировича. Не один рік поспіль він приділяє неабияку увагу розвиткові освіти у Каневі та Канівському райо-ні й достеменно знає усі проблемні питання та досягнення шкіл.

Так, зі сцени він звернувся до кожного директора школи і подякував за той внесок, який вони щодня вкладають у дітей. Передав привіт учням, з якими не раз бачився і спілкувався, проводив уроки англій-ської і французької мов, брав участь у фестивалях.

- Я пам’ятаю, ми нещодавно з вами зустрічались на останньому дзвонику. Хоч пройшло зовсім мало часу, але ви змінилися, стали дорослішими. Сьогодні для вас визначальний момент. Ви вступаєте у повно-цінне доросле життя. Тому я бажаю вам професійного зростання та успіхів. Все, що ви маєте, ви отримали від ваших батьків і вчителів. Сміливо реалізовуйте ці надбання в майбутньому. Як говорив Оскар Уайльд, ти не можеш змінювати напрямок вітру, але завжди можеш підняти вітрила, щоб досягти своєї мети. Мрійте, бо мрії збуваються, – такими словами Владислав Володимирович привітав усіх випускників.

Цьогоріч серед випускників канів-ських шкіл – 11 срібних медалістів і двоє золотих. Срібні медалі отримали такі учні: з Канівської ЗОШ №1 Костянтин Перевертайло, з Канів-ської гімназії Максим Перепелиця та Анастасія Хоменко, з Канівської ЗОШ №3 Мар’яна Сиволап, з Канівської ЗОШ №4 Ірина Бруско, Марія Горбатенко, Катерина Кравченко, Людмила Ляховенко, Анастасія Малінська, Аліна Пашкова, з Канівської ЗОШ №6 Віра Слінченко. Золоті медалі отримали учениця Канівської ЗОШ №3 Валерія Пшеніцина та учень Канівської ЗОШ №4 Павло Міщенко.

Традиційно урочисті заходи закінчилися виконанням зворушливого шкільного вальсу цьогоріч-ними випускниками, які із надією у серці та із сльозами на очах цього дня склали свій перший важливий життєвий іспит.

Підготував Максим КОРЖ

Ірина Верба, директор Канівської загальноосвітньої школи № 4:

- Я можу говорити лише про високу оцін-ку діяльності народного депутата Владислава Голуба. Він надзвичайно багато допомагає нашим освітнім закладам. З ним ми спіл-куємось напряму. За його допомоги нам вдалося відремонтувати спортивну залу школи і не тільки. Побільше б нам таких депутатів, як Владислав Володимирович. Хоч багато хто й говорить, що мовляв «піаряться за бюджетні гроші». Але я вважаю, що ніхто нікому не заважає робити те, що робить Голуб у себе на окрузі: залучати бюджетні гроші в місто, розвивати освіту, медицину. Ми високо цінуємо його роботу. Молодець!

Руслан Чалабієв, директор Канівської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №3:

- Перш за все, приємно відзначити, що це політик нової генерації. Йому притаманний системний аналіз і комплексний підхід до будь-якої справи – тобто не одноразові акції піару, як багато хто кинувся робити напередодні виборів, а постійне забезпечення базових і не лише базових потреб нашої громади. Під час спілкування з Владиславом Володимировичем приємно вражає його харизма і емоційний компонент. Людина справляє враження відкритої та цікавої особистості, легко комунікує з різними віковими категоріями – чи то є люди середнього віку, чи молодь, чи старше поколін-ня. Щодо більш конкретних, дієвих моментів – їх дуже й дуже багато. По-перше, маємо завжди можливість звернутися за допомогою, адже нас вислухають. Серед потужних проектів, які реалізовані спільно з Владиславом Володимировичем Голубом – технічне забезпеченя сенсорної кімнати в нашій школі для потреб дітей з особливими освітніми проблемами, на що було спрямовано близько 152 тисяч гривень. Це єдина в місті сенсорна кімната, що знаходиться саме в нашій школі. Завдяки підтримці Владислава Володимировича вперше за 35 років (з 1984 року) ми змогли переоснастити актову залу – закупити нові стільці. Загальна сума, що виділена по місту, - майже 800 тисяч гривень. 50 тисяч гривень було виділено для облаштування сцени. А під час його останнього візиту на наш благодійний фонд "Школа дружня до дитини" Владислав Володимирович виділив 10 тисяч гривень - для реалізації необхідних поточних потреб.  

Валентина Мартинович, директор Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов:

- Я одна з перших, хто запросив Владислава Голуба на сторінці Фейсбук до нас у гості, в нашу міську школу №6. Я навіть не очікувала, що депутат Верховної Ради, людина такого рівня може приїхати до нас. Це було настільки незвичним і приємним, що всі були в шоці. Відбулося це у жовтні 2016 року. І за наступні три роки у школі відбулося багато позитивних змін, зокрема, завдяки Владиславу Володимировичу було спрямовано 2,5 мільйона гривень на вирішення нашого найболючішого питання – заміни вікон. Роботу депутата оцінюю взагалі не на 100, а на 200%. Такої підтримки освіти не було взагалі ніколи, тому я йому сердечно вдячна. Це депутат, який перший так допомагає усім освітянам — і Канівщини, і Золотоніщини, і Черкаського району.


4 грудня
>> Чому після сну болить спина?
Далі...

17 листопада
>> Качественный ремонт шуб и меховых изделий в Киеве Winter Fur
Далі...

31 жовтня
>> Современные решения для наружного освещения
Далі...

30 жовтня
>> Особенности частных и государственных домов престарелых
Далі...

26 вересня
>> Официальный обменный пункт как альтернатива нелегальным менялам
Далі...

>> Кальяны Kaya — отменное качество и традиционные формы
Далі...

24 вересня
>> Хочу в Австралию на теплый континент
Далі...

21 вересня
>> Чудо из пробирки, ЭКО зачатие
Далі...

9 вересня
>> Как бороться с лишним весом в 50 лет?
Далі...

7 вересня
>> Купить недорого диваны в Киеве
Далі...

28 серпня
>> Кукурузная крупа - кукурузная каша
Далі...

>> Горящие туры в ОАЭ из Киева
Далі...

>> Как взять кредит на погашение долгов?
Далі...

>> До якого адвоката краще звертатися за юридичними послугами?
Далі...

25 серпня
>> Курсы ИТ специалистов в Харькове от компании IT Cloud Academy
Далі...

13 серпня
>> Быть на связи с Орро - делать дело споро
Далі...

12 серпня
>> Запчасти к трактору Т-25
Далі...

31 липня
>> Дослідження роботи розуму людини. Олег Мальцев
Далі...

30 липня
>> Запчасти на кормораздатчик
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка