Понеділок, 9 грудня 2019 року 18:53
   Четвер, 28 листопада 2019 року
  № 2019.095.096
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Обороні України — наше надійне плече
Автор: від 4 липня 2019 року

ПРОФЕСІОНАЛИ >>>>>

Канівська міська організація ТСОУ займає лідерські позиції в області й упевнено рухається вперед. Майже 55 років тому, а саме 28 вересня 1965 року рішенням президії Черкаського обласного комітету ДТСААФ був утворений Канівський міськрайонний спортивно-технічний клуб ДТСААФ.

 

Першим керівником Канівського міськрайонного спортивно-технічного клубу був Василь Сергійович Педяш. Не менш вагомий вклад у розвиток та розбудову спортивно-технічного клубу внесли керівники минулих літ, а саме - Василь Григорович Басистий та Рафаїл Миколайович Заболотний.

Згідно з постановою Канівського міського комітету ДТСААФ України від 29 вересня 1987 року та наказу Черкаського обласного комітету ДТСААФ України від 30 вересня 1987 року, головою Канівського місь-кого комітету ДТСААФ України був призначений Олександр Іванович Бузницький. 30 вересня 1991 року, у зв'язку з реформуванням установи, його було перепризначено начальником Канівського міськрайонного спортивно-технічного клубу То-вариства сприяння обороні України (ТСОУ).

Працюючи керівником цієї установи, він реалізував себе як талановитий педагог, майстер виробничого навчання, передаючи досвід підростаючому поколінню. Олександр Іванович постійно підвищує свій освітньо-кваліфікаційний рівень та проводить методичну роботу з викладачами і майстрами щодо ор-ганізації належного навчально-виховного процесу в МР СТК.

Здібний організатор та досвідчений керівник творчо підходить до справи, постійно виявляє ініціативу та впроваджує в практику позитивний досвід, за що його цінують та поважають колеги й учні.

За сумлінну багаторічну працю, високі особисті показники у виконанні завдань з підготовки кадрів робітничих професій для народного господарства України, за розвиток технічних та прикладних видів спорту Олександр Бузницький не-одноразово відзначався почесними грамотами Товариства сприяння обороні України, а в грудні 2008 року йому було присвоєно почесне звання "Ветеран ТСО України".

У березні 2014 року серед 602 навчальних закладів, що діють в системі ТСО України, було проведено конкурс на визначення кращого директора навчального закладу в системі ТСО України у 2013 році. У десятку кращих увійшов директор Канівського спортивно-технічного клубу Черкаської обласної організації ТСО України Олександр Бузницький. Як одного з переможців у номінації "Десять кращих директорів навчальних закладів ТСО України" О. Бузницького нагороджено дипломом ТСО України. За відповідальне ставлення до виконання своїх статутних обов'язків і з нагоди 30-річчя трудової діяльності 29 вересня 2017 року Олександра Івановича було нагороджено грамотою Черкаської обласної організації ТСО України.

Незабаром, а саме 29 вересня ц.р. виповнюється 32 роки відтоді, як Олександр Іванович розпочав працювати в структурі Товариства сприяння обороні України. Він зберіг і примножив усе найкраще, цінне, що було створено тут за останні п'ять десятиліть. Сьогодні Канівський міськрайонний спортивно-тех-нічний клуб має потужну й сучасну навчальну базу. Переобладнано та зроблено капітальний ремонт у всьому навчальному закладі, закуповується техніка, постійно оновлюється матеріально-технічна ба-за. До послуг учнів - сучасні транспортні засоби: 9 легкових автомо-білів (Nissan Sentra, Niva Chevrolet, Nissan Note, Aveo Chevrolet, Cherry, Lanos), 4 вантажівки, 2 автобуси, 2 мотоцикли, скутер, причепи. Усі транспортні засоби пройшли техогляд та перебувають у належному стані.

Директор спортивно-технічного клубу підходить до справи творчо, постійно виявляє ініціативу та впроваджує на практиці позитивний до-свід, забезпечуючи свій внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти, навчання й виховання учнів, слухачів СТК. Колишні учні мають за честь віддати своїх дітей та онуків на навчання під керівництвом Олександра Івановича та його колег. Не одне покоління пам'ятає прекрасних педагогів, майстрів своєї справи, котрі навчали й навчають професій-но водити автомобіля, розумітися на правилах дорожнього руху та надавати невідкладну допомогу, - це Василь Григорович Машиністов, Петро Олександрович Віденкін, Юрій Леонідович Пастухов, Володимир Миколайович Майстренко, Микола Михайлович Зоць, Віктор Петрович Білошкурськиий, Геннадій Іванович Харченко, Леонід Олександрович Атамась і Володимир Олександрович Возний.

Надійними та кваліфікованими помічниками Олександра Бузницького є заступник директора з навчально-виробничого процесу Любов Анатоліївна Фоменко та заступник директора з фінансово-економіч-ної роботи, головний бухгалтер Ніна Гаврилівна Якименко.

За більш як півстоліття у стінах Канівського СТК підготовлено 32112 спеціалістів різних категорій. Тільки в 2018-у році кваліфіковані знання отримали 760 учнів.

У 2015 році працівників Канівського міськрайонного СТК ТСО України було нагороджено "Почесним знаком ТСО України" за бездоганне виконання статутних завдань.

Колектив Канівського міськра-йонного спортивно-технічного клубу забезпечує єдність патріотичного виховання молоді і розвиток технічних і прикладних видів спорту. При СТК працюють спортивні секції картингу і стрілецька під керівництвом Юрія Кудрика і Сергія Вдовіченка. Учні шкіл приходять на заняття згідно з розкладом занять. Цілеспрямованість і наполегливість інструкторів спортивних секцій на високому рівні дають можливість проводити важливі заходи з організації спортивних змагань для учнів-ської молоді у місті та районі.

Багато уваги в спортивно-техніч-ному клубі приділяється підвищенню кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання водінню (ВНВ). Спланована робота з розробки методичних рекомендацій за темами навчального плану для установи. Раз на два місяці проводяться засідання педагогічної ради, де вирішуються всі нагальні питання роботи клубу.

Колектив Канівського міськра-йонного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України є таким собі надійним острівцем військово-патріотичного виховання. Викладачі прищеплюють своїм вихованцям любов до рідної землі, вчать їх поважати ветеранів війни, учасників АТО, свій народ і Батьківщину.

Аналіз роботи Канівської організації підтверджує, що однією з найважливіших дієвих форм військово-патріотичного виховання молоді та залучення її до військової справи залишаються місячники військово-патріотичної роботи, присвячені Дню Перемоги та річницям Збройних Сил України.

На базі Канівського міського Клубу-музею "Ветеран" традиційно проводяться зустрічі-спогади з ветеранами війни, ветеранами АТО та підростаючим поколінням, молоддю міста, які організовує директор клубу-музею, учасник бойових дій у Афганістані Володимир Балан. У подібних заходах активну участь беруть і працівники Канівського СТК ТСОУ.

Мета оборонного Товариства - знайти нові резерви, більш ефективні форми й методи у формуванні військово-патріотичної свідомості в молодого покоління, підготовці її до виконання священного обов'язку щодо захисту Батьківщини та українського народу.

Україна, як ніколи саме сьогодні потребує гідних патріотів, готових із зброєю в руках стати до захисту її кордонів. Канівська міськрайонна організація СТК ТСОУ виконує цю почесну місію професійно, підставляючи обороні рідної держави своє міцне і надійне плече.

Підготувала Марина ТЕРЕЩЕНКО Фото Марії ГЛАМАЗДІНОЇ


4 грудня
>> Чому після сну болить спина?
Далі...

17 листопада
>> Качественный ремонт шуб и меховых изделий в Киеве Winter Fur
Далі...

31 жовтня
>> Современные решения для наружного освещения
Далі...

30 жовтня
>> Особенности частных и государственных домов престарелых
Далі...

26 вересня
>> Официальный обменный пункт как альтернатива нелегальным менялам
Далі...

>> Кальяны Kaya — отменное качество и традиционные формы
Далі...

24 вересня
>> Хочу в Австралию на теплый континент
Далі...

21 вересня
>> Чудо из пробирки, ЭКО зачатие
Далі...

9 вересня
>> Как бороться с лишним весом в 50 лет?
Далі...

7 вересня
>> Купить недорого диваны в Киеве
Далі...

28 серпня
>> Кукурузная крупа - кукурузная каша
Далі...

>> Горящие туры в ОАЭ из Киева
Далі...

>> Как взять кредит на погашение долгов?
Далі...

>> До якого адвоката краще звертатися за юридичними послугами?
Далі...

25 серпня
>> Курсы ИТ специалистов в Харькове от компании IT Cloud Academy
Далі...

13 серпня
>> Быть на связи с Орро - делать дело споро
Далі...

12 серпня
>> Запчасти к трактору Т-25
Далі...

31 липня
>> Дослідження роботи розуму людини. Олег Мальцев
Далі...

30 липня
>> Запчасти на кормораздатчик
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка