Понеділок, 9 грудня 2019 року 18:54
   Четвер, 28 листопада 2019 року
  № 2019.095.096
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

РеєстраціяКому ти віриш?
1.Я вірю Вові.
2.Я вірю Петі.
3.Я вірю Віті.
4.Я вірю в Бога.
5.Я вірю собі і своїй родині.
6.Я вже нікому й нічому не вірю.
Результати


Курсы валют на PROext

Я дивлюся канівське телебачення
Автор: від 1 серпня 2019 року

НОВІ МЕДІА НАШОГО МІСТА >>>>>

Два місяці тому, 4 червня ц.р. розпочала роботу канівська телестудія "Дніпрова Зірка". За цей час наші телекореспонденти підготували до випуску 16 відеосюжетів, які були опубліковані на каналі телестудії "Дніпрова Зірка" у відеохостингу Ютуб.

Тематика відеосюжетів телестудії різ-номанітна: загальні міські проблеми й проблеми жителів віддалених від центру вулиць, позитивні новини про ремонт дороги на дамбі Канівської ГЕС, встановлення ліхтарів у парку біля озера Лимарка, про літній відпочинок у дитячому спортивному таборі й таборі для родин "Делавари", про пожежу на канівському сміттє-звалищі та життя одиноких людей у будинку для пристарілих у Степанцях, сюжет про крадіжку майна з будинку покійного редактора газети «Час пік» Андрія Зелененка, захоплюючий футбольний матч, сюжети про юні таланти Ка-нівщини - учасницю шоу "Голос діти" Майрамік Авоян і актора Влада Порожнього.

За два місяці наш канал набрав майже 19000 переглядів і 200 підписників. Редакція отримала чимало відгуків про роботу телестудії. Один із них ми публікуємо в цьому номері разом із коротким описом наших відеосюжетів.

Шукайте наш канал у відеохостингу Ютуб. Для цього достатньо набрати в пошуковику три слова: Ютуб Дніпрова Зірка й перейти за посиланням. Підписуйтесь на наш канал, коментуйте сюжети на нашій сторінці у Фейсбук. 

Студія «Дніпрова Зірка»

ЛИСТ НАШОЇ ЧИТАЧКИ Й ГЛЯДАЧКИ. «Доброго дня, редакціє газети «Дніпрова Зірка»! Уже два місяці я і мої друзі слідкуємо за канівськими новинами по першому канівському телебаченню, - пише нам жителька Канева Оксана Рябченко. - Поява у Канева власного телеканалу, який регулярно випускає сюжети про місто та його жителів, - неабияка подія. Бажаю журналістам студії «Дніпрова Зірка» й надалі радувати нас своїми сюжетами на різноманітні теми - ремонт дороги, проблеми віддалених вулиць, спорт, юні таланти, надзвичайні події. Я підписалася на ваш канал і не пропускаю жодного сюжету! Так тримати!».

Шановні читачі! Пропонуємо Вам ознайомитися із коротким змістом наших телесюжетів, опублікованих на каналі в Ютубі.

1. Сюжет про вулицю гетьмана Дорошенка у Каневі. Вже більше 20 років вона не бачила капремонту. Стан дорожнього покриття: рівчаки, баюри, ями по пояс. Тут не те що проїхати, пройти складно. Чи візьметься влада міста за вирішення нагальної проблеми вулиці?

2. Сюжет про встановлення ліхтарів у парку на Лимарці. Парк, ініціаторами створення якого стали канівські підприємці, поступово змінюється, стає окрасою мікрорайону. Віднедавна тут засяяли ліхтарі, й привабили жителів прилеглих будинків, зробивши парк улюбленим місцем для вечірніх прогулянок.

3. Сюжет про пожежу на канівському сміттєзвалищі, що розташоване поблизу села Бобриця. Пожежа, яка спалахнула тут на початку червня, змусила жителів міста задуматись про необхідність сортувати сміття для подальшої переробки, адже за декілька років місця для відходів на сміттєзвалищі не залишиться.

4. Сюжет про канівця Влада Порожнього, який знявся в українській стрічці «Сторожова Застава». Владислав опановує акторську професію в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, а на вихідних завітав до рідного міста й розповів, як він став на мистецьку стежку.

5. Сюжет про «пограбування століття». Саме так неофіційно називають крадіжку майна покійного редактора канівської газети «Час Пік» Андрія Зелененка. З будинку, який журналіст будував останні 30 років свого життя викрадено цінні меблі та речі домашнього вжитку на суму близько 200 тис. грн. Триває слідство.

6. Сюжет про завершення ремонту на дамбі Канівської ГЕС.11,5 кмвідмінної дороги побудували на відрізку, де раніше проїхати було надзвичайно складно через безліч ям і вибоїн. Про те, які заходи допоможуть якнайдовше зберегти дорожнє покриття, розповідає директор Канівської ГЕС Василь Гринь. 

7. Сюжет про табір індіанців, що розташувався на Кривих озерах. Щоліта восьмий рік поспіль тут збираються декілька родин із дітьми, аби на тиждень забути про життя в гамірливому місті й перетворитися на індіанців. Вігвами, тотеми, індіанська музика і їжа допомагають «перезавантажтися» міським жителям і набратися енергії від природи.

8. Сюжет про алергійну рослину – амброзію полинолисту, яка щороку стає причиною погіршення самопочуття чималої кількості канівців. Лікарі, фармацевти,  екологи б’ють на сполох. Директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров розповів, як працівники ввіреного йому підприємства борються із рослиною-монстром.

9. Сюжет про святкування Дня Перемоги у Каневі. Сивочолі ветерани, які власним потом і кров’ю здобували для нас таку бажану Перемогу, із сльозами на очах розповідають, яким залишився в їх пам’яті день Перемоги 9 травня 1945 року.

10. Сюжет про проблеми жителів вулиці Бузницького в Каневі. Жахливий стан дорожнього покриття, проблема із водопостачанням, що стає особливо актуальною у спекотні літні дні, старі дерев’яні похилені стовпи електропередач. Жителі вулиці ставлять перед міською владою питання руба й вимагають згадати, що вони жителі міста, а не віддаленого аулу.

11. Сюжет про будинок пристарілих, що працює у Степанцях. Життя зібрало під одним дахом людей, яких об’єднала самотня старість. Пристарілі одинаки знайшли в теплій домівці не лише турботу працівників, а й своїх названих братів і сестер. А дехто й свою другу половинку.

12. Сюжет про «Тракторфест», що проходив у червні цього року в селі Полствин. Перегони на тракторах, веселі естафети, щедрі столи й супер-призи переможцям – так відзначають закінчення посівної в ТОВ «НВФ «Урожай», філії якого працюють на Канівщині. Не прогавте можливість побачити, як це було.


4 грудня
>> Чому після сну болить спина?
Далі...

17 листопада
>> Качественный ремонт шуб и меховых изделий в Киеве Winter Fur
Далі...

31 жовтня
>> Современные решения для наружного освещения
Далі...

30 жовтня
>> Особенности частных и государственных домов престарелых
Далі...

26 вересня
>> Официальный обменный пункт как альтернатива нелегальным менялам
Далі...

>> Кальяны Kaya — отменное качество и традиционные формы
Далі...

24 вересня
>> Хочу в Австралию на теплый континент
Далі...

21 вересня
>> Чудо из пробирки, ЭКО зачатие
Далі...

9 вересня
>> Как бороться с лишним весом в 50 лет?
Далі...

7 вересня
>> Купить недорого диваны в Киеве
Далі...

28 серпня
>> Кукурузная крупа - кукурузная каша
Далі...

>> Горящие туры в ОАЭ из Киева
Далі...

>> Как взять кредит на погашение долгов?
Далі...

>> До якого адвоката краще звертатися за юридичними послугами?
Далі...

25 серпня
>> Курсы ИТ специалистов в Харькове от компании IT Cloud Academy
Далі...

13 серпня
>> Быть на связи с Орро - делать дело споро
Далі...

12 серпня
>> Запчасти к трактору Т-25
Далі...

31 липня
>> Дослідження роботи розуму людини. Олег Мальцев
Далі...

30 липня
>> Запчасти на кормораздатчик
Далі...  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка