П'ятниця, 29 березня 2024 року 8:58
   Четвер, 28 березня 2024 року
  № 2024.13
 

Головна

Поточний номер
٠ Перша шпальта
٠ Тиждень
٠ Подробиці
٠ Суспільство
٠ Добра скриня

Фоторепортаж
Канівські блоги
Top-NET
Радіо “Канів”
Книгарня

Фотоконкурс
٠ Новий
٠ Архів

Редакція
Реклама
Передплата
Контакти
Безкоштовні оголошення
Де відпочити в Каневі

  Архів номерів

 

Реєстрація



Як ви оцінюєте якість послуг, що їх надає Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційним господарством» у співвідношенні до встановлених ним тарифів?
Найвища оцінка - високі тарифи відповідають високій якості послуг.
Середня оцінка - якість послуг терпима, тарифи могли б бути нижчими.
Низька оцінка - якість послуг незадовільна, нові тарифи суттєво б'ють по кишенях простих людей.
Результати


Курсы валют на PROext

Усе, що зроблено – результат колективної праці
Автор: від 12 березня 2020 року

ОФІЦІЙНО. РАЙОН >>>>>

Звіт голови Канівської районної ради VII скликання Миколи Зоця за період з січня 2019 року по січень 2020 року

Усе, що було зроблено за рік у Канівській районній раді - результат колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, виконавчого апарату ради, співпраці з районною державною адміністрацією, сільськими радами, керівниками підприємств, установ і організацій та громадськістю району. Діяльність Канівської районної ради у звітному періоді охоплювала різні сфери економічного, соціального і культурного життя нашого району. Нині в умовах проведення реформ (зокрема, реформи децентралізації) частини Канівського району стали окремими громадами і вже самостійно планують власний розвиток. Але всі продовжують трудитися на благо району. Нарощуючи темпи, наш район  рухається вперед для подальшого розвитку.

У звітному періоді районна рада працювала в складних економічних і політичних умовах, в умовах реформ, але в районі забезпечувалась політична та соціальна стабільність.

Нагадаю, що у складі Канівської районної ради VІІ скликання - 29 депутатів, які представляють 4 політичні сили: ВО "Черкащани" - 9; ВО "Батьківщина" - 4, "Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 3, "Радикальна партія Олега Ляшка" - 3; ще 10 депутатів - позафракційні.

Основною формою роботи районної ради була і залишається сесійна робота. Вона складається з пленарних засідань, засідань постійних комісій та узгоджується президією. Хочу наголосити, що сесії проходили відкрито і гласно, за участю народного депутата України Олександра Скічка, депутатів обласної ради Олександра Коваленка та Володимира Братаніча, представників райдержадміністрації, сільських голів, сільських голів об'єднаних територіальних громад, керівників правоохоронних органів, підприємств та установ району, засобів масової інформації.

Спільно з райдержадміністрацією, сільрадами нам вдалося забезпечити реалізацію ряду пріоритетних завдань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та іншими районними галузевими програмами.

За звітний період виконавчим апаратом районної ради забезпечено своєчасну підготовку 13 пленарних засі-дань ради. Всього депутати розглянули 121 питання та ухвалили 121 рішення. За структурою ухвалених рішень 25 стосуються бюджету та  соціально-економічного розвитку; 22 - освіти, охорони здоров'я, культури, молодіжної політики та спорту; 36 -  управління майном районної комунальної власності; 4 - правоохоронної діяльності, цивільного захисту та оборони; 2 - екології, користування надрами, лісового господарства; 6 - дорожньої інфраструктури; 19 - щодо організаційної роботи райради; 7 - у сфері земельних відносин.

Усі рішення районної ради мали практичне втілення і значною мірою сприяли розвитку позитивних процесів у різних сферах життєдіяльності району. Окрім планових питань депутати протягом звітного періоду порушували проблемні питання, що потребували додаткового вивчення та обговорення. Це земельні питання, використання комунального майна, надходжень до бюджету, охорони здоров'я, захисту прав і свобод учасників АТО, дітей тощо. Вони поставлені на контроль і взяті до виконання.

Прийняттю виважених рішень райради сприяла робота її дорадчого органу - президії районної ради, де працюють знаючі, компетентні, принципові депутати районної ради: В.П.Пилипенко, О.М. Даниленко, П.В.Добровольський, Т.М. Дорошенко, Л.В. Єщенко, О.Д. Петриченко, В.П.Плисюк, М.Г.Фесенко.

Протягом звітного періоду проведено 17 засідань президії районної ради, на яких розглянуто близько 27 питань, схвалено 121 рішення, які забезпечили ефективність роботи депутатського корпусу на пленарних засіданнях, прийняття узгоджених пропозицій, особливо щодо питань, які викликали зауваження та дискусії депутатів райради.

Слід зазначити, що у нас встановилася така практика, коли члени президії висловлювали на засіданнях чимало конструктивних пропози-цій і зауважень, і це давало можливість вибрати оптимальні шляхи їх розв'язання.

Користуючись нагодою, хочу висловити подяку всім депутатам райради VІІ скликання за активну роботу в комісіях, президії та на сесіях, за взаєморозуміння і співпрацю з виконавчим апаратом. Спільно з райдержадміністрацією, сільськими радами, сільськими об'єднаними громадами нам вдалося забезпечити реалізацію цілого ряду пріоритетних завдань, передбачених програмою соціально-економічного розвитку та іншими районними програмами. Наразі на контролі райради знаходиться 48 програм.

Специфіка району, який є сільськогосподарським, суттєво впливає на стан наповнення бюджету. Протягом звітного періоду значну увагу ми приділяли процесу забезпечення максимально ефективного використання бюджетних коштів, оптимального розподілу коштів, відповідно до заходів програм, затвер-джених рішеннями райради.

В умовах значного зниження рівня надходжень до районного бюджету районній раді завдяки небайдужості, принциповості та виваженій позиції депутатів при роз-гляді питань фінансування районних закладів вдалося утримувати їх функціонування на належному рівні.

Спільними зусиллями було вирішено низку важливих завдань, зокрема, проведено ремонт автомобільних доріг на загальну суму 9 мільйонів 226 тис. грн., виділено кошти в сумі 140 тис. грн. для надання кредиту на придбання житла учаснику АТО, придбано комп'ютерну техніку  для Канівської центральної районної лікарні на суму 611 тис. грн. тощо. Загалом за 2019р. за рахунок коштів районного бюджету профінансовано районних програм на суму 6167300 грн.

Робота постійних комісій. Протягом звітного періоду відбулося 53 засідання постійних комісій районної ради, в тому числі, 1 спільне засідання постійних комісій райради. Загалом комісії розглянули 156 питань, в порядку контролю розглянуто 100 питань, листів і звернень - 27.

Постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету і фінансів, соці-ально-економічного розвитку та соціального захисту населення. Безпосередню участь у формуванні бюджетного процесу району бере постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соцзахисту населення (голова комісії Пилипенко В.П.). За звітний період постійна комісія провела 12 засідань, на яких розглянуто 191 питання та прийняті відповідні рішення.

В умовах нестачі коштів у районному бюджеті постійна комісія тримає на контролі питання виконання районного бюджету та своєчасно за поданням головних розпорядників коштів вносить зміни щодо перерозподілу кошторисних призначень для фінансового забезпечення захищених статей видатків і безперебійної роботи установ і закладів району.

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури,  духовності, молодіжної політики, фізкультури та спорту. За звітний період проведено 10 засідань комісії, на яких було розглянуто 36 проектів рішень. Всі рішення приймались колегіально та мали рекоменда-ційний характер для розгляду пропонованих проектів рішень комісії на сесіях райради. За звітний період постійною комісією було  опрацьовано, розглянуто та винесено на розгляд сесії 36 проектів  рішень. Особливо гостро обговорюють депутати районної ради погодження реорганізації закладів охорони здоров'я. В центрі уваги комісії знаходились проблеми розвитку освіти та охорони здоров'я району.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку. За звітний період відбулося 7 засідань постійної комісії, на яких вивчено 17 питань та погоджено відповідні проекти рішень, які виносилися на розгляд пленарних засідань ради. Комісією за звітний період були опрацьовані, розглянуті та винесені на розгляд сесії 16 проектів рішень.

Постійна комісія з питання управління комунальним майном, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту, зв'язку і будівництва, приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів. За звітний період відбулося 6 засідань, на яких розглянуто 30 питань. Комісія зосереджувала свою увагу на питаннях щодо закріплення майна спільної власності за районними комунальними установами, закладами на праві оперативного управління та за комунальними підприємствами - на праві господарського відання.

Не залишилося поза увагою комісії також питання забезпечення функціонування комунальних медичних закладів, що пов'язано з медреформою. У ході реформування найбільша увага приділяється матеріально-технічній базі, оснащенні сучасним медичним обладнанням.

Постійна комісія Канівської райради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій. За звітний період комісія провела 3 засідання, розглянула 5 питань. До активної участі в роботі комісії залучалися відповідні спеціалісти районної державної адміністрації.

Сьогодні потрібно відзначити активну роботу всіх постійних комісій нашої ради, завдячуючи яким і формуються раціональні, виважені об'єктивні проекти рішень для послідуючого розгляду їх на наших пленарних засіданнях.

Робота із зверненнями громадян. Протягом звітного періоду на особистому прийомі побувало 9 громадян, 18 звернень надійшло поштою, в т.ч., 2 колективних. За результатами розгляду звернень 27 з них вирішено позитивно, за іншими надано роз'яснення. Також у цьому періоді надійшло 2 заяви громадян із питань надання матеріальної допомоги.

В основному на прийом зверталися пенсіонери, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та учасник бойових дій, освітяни. У заявах та пропозиціях порушувались питання соціального захисту, земельних відносин, поліпшення автобусного сполучення, надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім'ям.

Звернення громадян, які надходили під час особистого прийому, виїзних прийомів, завжди намагалися вирішити на місці. За результатами розгляду скарг, заяв та звернень громадян вирішено 27 питань, що належать до компетенції районної ради, направлено 5 запитів та листів до різних інстанцій, отримано 5 реагувань.

Управління об'єктами комунальної власності. Найболючішим питанням звітного періоду було те, що частина об'єктів комунальної власності району не мала відповідних правовстановлюючих документів на свої адміністративні приміщення, потребували доповнень статути цих організацій.

Із метою підготовки до реформування вторинної ланки надання спеціалізованої медичної допомоги проведена інформатизація районної лі-карні. На це з місцевих бюджетів виділено кошти в загальній сумі 1 млн. 208,1 тис. грн., в тому числі, з бюджету міста Канів - 1млн. 058,1 тис. грн. та з місцевого бюджету Степанецької ОТГ - 150,0 тис. грн. На ці кошти придбано персональні комп'ютери на суму 458,3 тис. грн.; багатофункціональні пристрої на суму 143,4 тис. грн.; операційні системи на суму 193,8 тис. грн.; програмне забезпечення для створення інформаційної системи обліку на 96,2 тис. грн.; побудовано локальну мережу інтернет на суму 316,4 тис. грн.

Комунальне некомерційне підприємство "Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги Канівської районної ради" створений для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Канева та сіл, селищ Канівського району. Підприємство обслуговує 42615 осіб (в тому числі, жителів міста - 23742 осіб, жителів району - 18873 осіб). Станом на 1 січ-ня 2020 року лікарі КНП "Ка-нівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Канівської райради уклали 36096 декларацій (84,7% від зареєстрованого населення). Мережа закладів охорони здоров'я Канівського району включає 6 амбулаторій (м. Канів, с. Степанці, с. Мартинівка, с. Таганча, с. Межиріч, с. Ліпляве); 3 фельдшерсько-акушерські пункти, 28 фельдшерських пунктів.

У районі створено комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр", який забезпечує методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Станом на 1 січня 2020 року в центрі зареєстровано 64 заяви від батьків щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, видано 57 висновків про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Корекційно-розвиткові заняття на базі центру регулярно відвідують 18 дітей, які мають особливості психофізичного розвитку. Постійно проводяться консультації для батьків дітей, які мають особливі потреби.

Робота виконавчого апарату. Незважаючи на скорочення та значне зменшення чисельності (станом на 31 грудня 2019 в апараті Канівської районної ради працює дві посадові особи місцевого самоврядування) виконавчий апарат у звітному періоді здійснював всі необхідні організаційно-технічні заходи з підготовки пленарних засідань ради та засідань постійних комісій, вчасно готував довідково-аналітичні та інформаційні матеріали депутатам райради, оперативно реагував на їх пропозиції і рекомендації, надавав необхідну консультативну допомогу депутатам у реалізації їх повноважень.

Виконавчим апаратом підготовлено і внесено на розгляд ради 120 проєктів рішень, а також практично майже всі інші прийняті радою рішення доопрацьовувались під час проведення експертизи та погоджень. Було опрацьовано, доведено до виконавців згідно з повноваженнями 994 документи.

Для кожного із нас не існує важливішої мети, ніж турбота про людей, їх добробут та гідний рівень життя. Тож і надалі наша плідна співпраця має бути ще ефективнішою для забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації в районі та вирішення ключових проблем розвитку територіальних громад.

Я вдячний депутатам районної ради за добросовісне виконання своїх депутатських обов'язків, за толерантність, небайдужість, компетентність і відповідальність, чуйність і щедрість душі, за дружню, злагоджену працю, всім вам, які є активними не лише в громадському житті, а й на засіданнях сесій, постійних комісій, які розсудливо і мудро приймають рішення, дають рекомендації, виходячи з власного життєвого досвіду і професійної майстерності.

Висловлюю вдячність депутатам, сільським головам та працівникам органів міс-цевого самоврядування базового рівня. На вас припадає найбільше навантаження, тя-гар та біль людських проблем, саме ви покликані їх вирішувати, саме на вас покладена вся відповідальність за стан справ перед громадами.

Я щиро дякую виконавчому апарату райради, депутатському корпусу сільських рад, райдержадміністрації, сільським головам, керівникам сільськогосподарських структур, підприємств, установ та організацій різних форм власності за проведену нашу спільну роботу, взаємодію, підтримку в роботі і діяльності у звітний період.

Сподіваюся, що нас і надалі буде об'єднувати спільна відповідальність перед громадою Канівщини!

Микола ЗОЦЬ, голова Канівської районної ради

ВІД РЕДАКЦІЇ.Із повним текстом звіту можна ознайомитись на офіційному сайті Канівської районної ради


28 грудня
>> Строительство элеваторов в Украине от лидера отрасли KMZ Industries
Далі...

6 березня
>> Закрити повітряний простір: депутати Канівської міської ради звернулися до світових лідерів
Далі...

30 січня
>> Хай-тек, лофт-стиль или модерн - Corf Mebel дарит без проблем
Далі...

13 січня
>> Организовываем идеальную систему хранения в гараже
Далі...

18 грудня
>> Затребувана послуга квітів з доставкою в сучасному світі
Далі...

11 грудня
>> Професійний чи самостійний переклад
Далі...

6 грудня
>> Одноразовые электронные сигареты в Харькове
Далі...

3 грудня
>> Хто вигадав суші і роли, які підкорили світ?
Далі...

21 серпня
>> Где в нашем городе найти лучший обменный пункт
Далі...

>> От Велотрейда вел - очень даже very well
Далі...

23 липня
>> Что такое ирландский паб: особенности, культура, традиции
Далі...

>> Как понять, что близкий человек — алкоголик, и как ему помочь?
Далі...

>> Клиника «Надія» вселяет надежду в человеческие сердца
Далі...

15 липня
>> Як вибрати і купити ємність для води
Далі...

>> Как купить акции Боинг на Форекс с нуля
Далі...

12 червня
>> «Самокатная» проблема в Казахстане: планируются жесткие меры
Далі...

10 червня
>> Карусельні двері українського виробництва - безперебійність функціонування, перевірена часом
Далі...

2 червня
>> Сучасний, потужний сідельний тягач - надійна основа бізнесу вантажоперевізника
Далі...

1 червня
>> Ежегодные ограничения движения автомобилей по украинским дорогам
Далі...


>> Ішли женці жито жати
  «Ішли  женці  жито  жати,  та    забули  серпи  взяти! Серпи  взяли, хліб  забули, Такі   вони  женці   бу`ли. Далі...


  © ПП “Канівська Пресс-група”
  © Концепція дизайну:
      ПП “Канівська Прес-група”
  © Дизайн, розробка сайту:
      РА “РЕКЛАМЕРА”



“ДНІПРОВА ЗІРКА”  
офіційна громадсько-політична газета   
м.Канева і Канівського району.  
Заснована 17 квітня 1921 року.  

Матеріали, надруковані в канівському тижневику “Дніпрова Зірка”  
є власністю видавця, захищені міжнародним і українським   
законодавством і не можуть бути відтворені у будь-якій формі   
без письмового дозволу видавця.  
При використанні наших публікацій посилання на газету обов’язкове.  
© Дніпрова зірка